Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzés?

Saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés

Két hónapja edzek saját testsúlyos gyakorlatokkal.

És szerintetek ebből mit lehet kihozni

[link]


[link]


[link]


-ha különösebb étrendet nem kapcsolok hozzá mert nem tudok sajnos.

Ha jól tudom az izom növekedéshez kell fehérje, szénhidrát és még nem tudom mi.

Szóval ha csak keményen edzek akkor szerintetek milyen alakot tudnék összehozni kb 1 év alatt?


2013. ápr. 3. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egész jót, bár a legfontosabb a kajálás. Nem tudnál összedobni egy alap étrendet? Egy olcsóbb, alap étrendet már havi 30-40 ezerből össze lehetne rakni.
2013. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De milyen edzéstervet követsz? mert ha pl. a fegyencedzést, és úgy csinálod ahogy leírták, akkor két hónap elteltével még csak kb. a második lépésnél jársz a gyakorlatokban, és akkor ez eddig átlagos.
2013. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zaly válasza:
100%

ha látszatra mensz, akkor hasra hasprés, ha az erőre lábemelgetés

mellre meg rengeteg gyakorlat van , de fekvőtámaszt, amit próbálj úgy hogy minél fenebb rakod a lábad, mert úgy nehezebb, ha minden második nap edzel 2 óra 1 év alatt brutális változás lesz, szerintem kövesd a fegyencedzést, ott rengeteg tudnivalót találsz az ilyen stílusú edzésről

2013. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Viko Barstarzz válasza:
100%
Hát bicepszre nagyon jó, hogy törölköző vagy bármi hasonló anyag, egyik kezeddel húzod le a másikkal fel a hasad előtt függőlegesen. Mintha az egyikkel súlyzóznál csak a súly a másik karod ereje amivel visszafog a törcsit. Ezt addig amíg nem érzed, hogy ég a karod. Ez nagyon jó, itt olvastam fent és nekem bejött. Ég a akarod pihenteted egy kicsit utána újra 2x 3x egymás után. Mellre meg http://www.youtube.com/watch?v=Zk9jp9rJ3Ss amit ebbe a videóba csinál 4:50-nél. Edzésnél arra figyelj, hogy semmi féleképpen se akarj gyorsan végezni. Egy fekvő minimum 4 másodperc. 2 a leengedés, 2 a kinyomás. ugyan így a húzódzkodás. Mikor leengeded magad azt szépen lassan. Egyik nap mellre összpontosíts a másik nap meg karra után has,láb. Edzés után egyből egyél valamit, mert a test is kifárad az izmoknak kell az energia az épüléshez. Ne sokat csinálj, hanem szabályosat. Ami még mellre nagyon jó. Fogsz 2-2 téglát vagy bármit ami magasít. Ezekre teszel egy seprűnyelet, ezen támasztod magad, először szűken majd kicsit szélesebben majd teljes szélességben csinálj fekvőket. Mondjuk 5-öt-5-öt vagy amennyit tudsz. Ez után meg amit a videóba látsz. Remélem segítettem. Helló
2013. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Viko Barstarzz válasza:
Ja és 1 év alatt még különösebb étrend nélkül is, ha valóban kemény az edzés és nem adod fel, (mert nem olyan látványos kiegészítők nélkül). Hát a megjelenésed már biztos strandhoz méltó lesz, szerintem magadnak is tetszeni fog az eredmény, meg gondolom a lányoknak is tetszik. Nagyon sok csaj van aki kimondottan nem a szétgyúrt hanem kicsit izmos sportos alakra buknak. Úgyhogy, sok sikert, szerintem megéri erőlködni
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírok neked egy konkrét és szuper tervet,amit én is követek.

Gyakorlatok:

-Mell,tricepsz:Fekvőtámasz,tolódzkodás

-Bicepsz,hát:Húzódzkodás

-Láb:Guggolás,Bolgár gugggolás,Kitörés

-Has:Lábemelés,L-tartás

-Alkar:Függeszkedés

-Erősítés + ha profi vagy ezekben,zászlók,front lever, back lever

Étrend:Nem kell túlbonyolítani 3 alapelv van:

-mű és cukros ételek nem játszanak

-fehérje olcsó halból,csirkemelből,szénhidrát rizsből

-ha komolyan veszed,akkor hagyd el a kenyeret,mert a jó kenyér nagyon drága.

Ha ezek megvannak,akkor még egyél almát és 1-2 ezres vitamint,ez így nagyon jó.

2013. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!