Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi hogy...

Arra vagyok kíváncsi hogy ezzel a módszerrel 2-3 hónap alatt felpakolhatok e magamra 2 kg izmot. Lehetséges?

Figyelt kérdés

[link] ezt a kreatint iszom reggel 5g délbe ebéd után(csirkemell,salátával)5g este edzés után 5g tömegnövelőbe keverve,egy napi kajám:reggeli 2db croassan,ebéd már leírtam,uzsonna zabpehely,vacsora 5 tojásfehérje.


esténként szoktam edzeni általában fél-háromnegyed órát magas ismétlésszámmal hétfő és szerda pihenőnap.

ha esetleg valami nemjó léccives ha tudtok valamit tanácsolni írjátok meg.


2013. ápr. 2. 12:47
1 2
 1/16 Osynho ***** válasza:

Szinte semmi se jó! :D


Kreatint tölteni, majd szinten tartani kell. Nem írtad hány kg vagy, de töltsél bő egy hétig napi 4x5g-al, utána napi 2x5 g elég a szinten tartáshoz (persze,ha nem 120kg vagy :D). Ebéd ELŐTT vedd be, ne utána, mindig üres gyomorra.


Kaja az botrányos, előbb azt tedd rendbe, utána kreatinozz.


A fél-háromnegyed óra magas ismétlésszámú edzés mit jelent? Milyen edzésterved van? Eléggé úgy tűnik, hogy ez se elég kemény edzés, az izmosodáshoz.

2013. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok mióta edzek 59kg-ról feljöttem 63ra de még így is elég vékony vagyok amúgy te mien étrendet ajánlassz?
2013. ápr. 2. 13:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Reggel kell a zabpehely, edzés után a tojásfehérje+dextróz, és vacsorára kell a túró. Te se vágod a fontossági sorrendet:

1.étrend,edzés

2. táplálékkiegészítők.

És a táplálékkiegészítőknek ez a fontossági sorrendje: [link]

2013. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Osynho ***** válasza:

Minden étkezés tartalmazzon fehérjét + minőségi szénhidrátot (jó, lefekvés előtt nem muszáj, ott jó pl a túró).


A croassan nem kaja. Értéktelen túlfinomított szénhidrát, ami hízlal és 0 fehérjét tartalmaz. Pedig a reggeli és az edzés utáni táplálkozás a legfontosabb! Ebédre ne csak salátát egyél a csirkemell mellé, hanem pl rizst is.


Napi 3 étkezés kb az életben maradáshoz kell, fejlődni 5-6 rendes kajálástól fogsz. 2-2,5g fehérje 4-5 g / tskg szénhidrát + minőségi zsírok.


Emellé nem árt valami erősebb multivitamin (nem actival méregdrágán)+ C + Ca + Mg + halolaj kapszula.


Ha ezek megvannak, az edzés, regenerálódás is adott, akkor érdemes kreatint szedni.

2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk reggelire zabpehely ebédre csirkemell v hal rizzsel+turmix estig még egy adag az ebédből és sok gyümölcs este megint zabpehely v túró és turmix,emellett napi 3 halolajkapszula és dextróz.
2013. ápr. 2. 13:37
 6/16 Osynho ***** válasza:

Jujj, most összevissza leírtál mindent :) Nem kell mindig turmixot, mex szőlőcukrot tömni. Rendes kajálás kell! Csirkemell + rizs rendben van, nem kell utána semmi kiegészítő. Edzés után mehet a tömegnövelő, vagy a fehérje + dextróz.


"este megint zabpehely v túró és turmix"


Mi az, hogy zabpehely, vagy túró? Az egyik szénhidrát, a másik fehérje bevitelre való. Nem vagylagos a dolog. Persze lefekvés előtt nem kell ch-t tömni, natúr zsírszegény túró elég. Gyümölcsöket se kell kiló számra enni, tele van fruktózzal.


Reggel is kell fehérjebevitel! Nagyjából add össze, hogy miből jön ki nálad a napi 130-150g fehérje, meg a kb 300g szénhidrát. Nem kell grammra pontosan (bár az a legjobb :) ), de azért tisztában kell lenni vele, hogy mit, mennyit és mikor eszel. Erről szól ez a sport. 3 óránként jó, ha kajához jutsz.

2013. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
letudnád nekem írni a saját étrendedet?
2013. ápr. 2. 13:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Reggelre hogyha tudsz +ba tegyél a zabpelyhedhez egy 20g tejsavó proteint
2013. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Osynho ***** válasza:

Jujj, a mostani étrendem minden, csak épp nem példaértékű. :D


Amikor tényleg oda tudtam figyelni, akkor úgy nézett ki a dolog, hogy a mélyhűtőbe alapból adagokban fagyasztottam le a húst. Legfőképpen csirkemellet. Ez 60dkg-ot jelent. Ezt csak elővettem és olvadás után megsütöttem. Ez kb 140g fehérje, 3,5- 5 adag kaja. Emellé ment a rizs 200-250g. Vmivel 80kg alatt voltam. Reggelire tojás + műzli (nem csokápik, meg ilyenek, hanem zabpelyhes, szárított gyümölcsös). Napközben kis dobozban a csirke + rizs és 3-3,5 óránként kaja. Edzés után fehérje + dextróz, este, ha úgy jött ki, sovány túró (vagy az edzés utáni kiadós vacsora).


Csirke + rizs helyett mehet hal, szoktam sovány húsból spagettit csinálni, vagy pl tonhalkonzervből saláta, hozzá tk kenyér. Zabpehelyliszt + tojásból omlett. Stb. Rengeteg receptet találsz a neten.

2013. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Osynho ***** válasza:
*3,5-4 adag
2013. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!