Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calisthenicsesek és kondisok,...

Villácska kérdése:

Calisthenicsesek és kondisok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek, miért nem ismeri el a nagy többség a másikat?

Tény hogy mindenkinek megvan a maga érve miért ezt csinálja, és ezt ki is nyilvánítja. Eddig mindez oké, DE miért gyűlölködve vagy a másik sportágat szarozva teszi ezt a nagy többség? Honnan fakad ez a gyűlölet? És légyszi írjátok a komment alá hogy ki minek a haíve.Én személy szerint vegyesen csinálom.



2013. ápr. 1. 19:52
1 2 3 4
 31/38 Dogmatix91 ***** válasza:
52%
akkor csináljátok heti7szer 20éven keresztül! Meglátjuk mi lesz belőletek :D okostojások... nem edzés alatt nő az izom, hanem amíg hagyod pihenni és regenerálódni. Ha minden nap edzel, főleg ilyen edzésmódszerrel amiben a gyakorlatok nagy része húzódzkodásra épít akkor soha az életben nem fogsz normálisan regenerálódni. Ilyen az amikor valaki nem jár utána a dolgoknak csak mondja a süket dumát. A divatgyúrósok is elhiszik, hogy Zyzz nem kokszolt, úgy látom a (divat?)Calisthenicesek is elhisznek mindent. A testépítők nem regenerálókat szednek, hanem szteroidot. Nézz meg egy natural versenyzőt! A közelében sincs sem a tömeg, sem a szárazság egy "normál" testépítőhöz képest.
2013. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Dogmatix91 ***** válasza:
55%
Erről a cseh gyerekről se hidd el hogy natural. Az első képen amit linkeltél a mellette álló csávó miért gizda? A videókban amikben szerepel a többi gyerek miért gizda? Miért csak ő ekkora? :D Naiv vagy nagyon.
2013. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ülj egésznap a gép előtt és olvasgasd ki szteroidozik, szteroiddal se fogsz sose a nyomukba érni ha csak interneten irogatsz
2013. ápr. 3. 21:30
 34/38 zoli9411 ***** válasza:
49%
Azért, mert te nem tudnál ilyen eredmény elérni szteró nélkül, nem kell fikázni azokat akik képesek voltak rá.;)
2013. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért meg felnézek szabadidőmben még nem ülök a gép előtt egész nap. Hajrá, érjetek el olyan fizikumot szteroidok nélkül! A cseh srác biztos nem 20 éve csinálja mert kb. 20 éves. Álomvilágban éltek, 14-15 éves "hülye gyerekek" vagytok még. Nembaj akkor még én sem tudtam mi fán terem a testépítés, majd benő a fejetek lágya. (Zoli ha te '94 es vagy akkor már ideje lenne kicsit használni az agyadat, esetleg utána olvasni a dolgoknak)
2013. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 zoli9411 ***** válasza:

Hát tudod, ha azt nézem, én mennyit változtam saját testsúlyos edzéssel, 4 hónap alatt.. Elérhető az ő fizikumuk annak, aki hasonló genetikai adottsággal rendelkezik mint ők.

Am, szoktam használni az agyam.(:

2013. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 zoli9411 ***** válasza:
Jah, meg olvasni is olvasok elég sokat. Bár abból sose elég ugye.. Hát majd ahogy lesz időm, pótlom amit eddig kihagytam.
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Régóta edzem már, van egy kis tapasztalatom ezen a téren. Saját súlyos gyakorlatokkal még akkor kezdtem el edzeni, amikor ez nem robbant be a köztudatba, de jártam sokat kondiba is. Manapság úgy tolom, hogy a téli időszakban kondizni járok, ha jön a jó idő pedig ki a szabadba saját súlyos edzésekre. Olvastam a CC-t, meg is lepett a támadó jellegű hangnem, ami körül-belül ugyanakkor marketing, minthogy feltétlenül szükség lenne étrend kiegészítőkre.

Kérdésedre a válasz: abban a pillanatban, amint egy embernek kikezdik azt, amiben hisz, védekezésként támadni fog. PW a testépítőket alázza benne durván, érthető, hogy ők rákontráznak, és visszatámadnak. Ahogy korábban is írtak erről néhányan, értelmes ember nem savazza a másik meggyőződését.

Nem hiszem, hogy sok értelme van azon vitázni, hogy melyik a jobb (ahogy ez divatos a küzdősportok témakörben is), sz@r példával élve: valaki a csokifagyit szereti, valaki meg a vaníliát!

2013. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!