Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calisthenicsesek és kondisok,...

Villácska kérdése:

Calisthenicsesek és kondisok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek, miért nem ismeri el a nagy többség a másikat?

Tény hogy mindenkinek megvan a maga érve miért ezt csinálja, és ezt ki is nyilvánítja. Eddig mindez oké, DE miért gyűlölködve vagy a másik sportágat szarozva teszi ezt a nagy többség? Honnan fakad ez a gyűlölet? És légyszi írjátok a komment alá hogy ki minek a haíve.Én személy szerint vegyesen csinálom.



2013. ápr. 1. 19:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Szerintem elismerik a másikat.Amelyik nem, az pedig a környezete szülötte (begyöpösödött).Mind2 edzésforma tökéletes.A calisthenic nagyon jó erő és állóképességet ad, ami tökéletes a kondis alaphoz.A kondival pedig helyes étrendel és pihenéssel hamar elérheted a határaidat.

Ami nagyon szánalmas az a kox :) ami mind a 2 sportban jelen van sajnos.A nagy Hannibal is koxolt(nem tudom, hogy még mindig ) is rendesen.

Én személy szerint vegyesen csinálom, de kinek mi.

2013. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Sága ***** válasza:
Szerintem is a szűklátókörű réteg gyűlölködik csak.Én személyesen ismerem mindkét edzésformát.Először kondiztam 3évet,aztán nem volt időm lejárni és inkább a saját testsúlyos edzés felé hajlottam.Megismertem a Fegyencedzést meg a Meztelen harcost és azóta kb 2 éve eszerint edzek és nagyon bejön.A propaganda részt fa*ságnak tartom én is pont azért mert ismerem mindkét edzésformát.Az izületei meg annak mennek szét aki hülye és nem jól edz,mindegy hogy melyik edzést csinálja.Én Fegyencedzek a Meztelen harcos technikáival vegyítve.
2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 zoli9411 ***** válasza:

11-es

Hannibal koxolt? Ezt honnan hallottad?

2013. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Dogmatix91 ***** válasza:
Csak rá kell nézni, meg talán még be is vallotta valamikor.
2013. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Dogmatix91 ***** válasza:
#12 szerintem azt nem lehet jól csinálni, hogy teljesen kifordított karokkal lógsz. Lehet most még nem érzik a Calisthenicesek de rendesen nyírja a vállat az ilyen edzésforma.
2013. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Sága ***** válasza:
15ös igen ebben teljesen egyetèrtek.Èn fegyenc+meztelen h. kombinàciòjàt csinàlom,ezekbe nincs ilyesmi.
2013. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
HÉJ! A kox csak vizesít.. Azokat amiket ő csinál ahhoz embertelen erő kell, szimplán a fél életét mászókán töltöttem már 20 éves kora óta ez csinálja.
2013. ápr. 3. 18:37
 18/38 Dogmatix91 ***** válasza:
52%
pfú de nem értesz hozzá haver :)
2013. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem, szólj ha szúrod valamivel magadat és több kilót tudsz kiemelni. Ahhoz nagyon profi szer kell hogy te erősödj, hannibalnak meg az összes videójában egy nadrágja van, mostanában kapták fel a chalistenicset, vele reklámoznak meg ugye a dvd-jei.. szóval szólj ha egy több százezres koxra neki lesz pénze ;) nem véletlenül Ghetto workout
2013. ápr. 3. 18:42
 20/38 A kérdező kommentje:
Nemtudom neked hogyha amire feltetted az életed, azt mondanák hogy csak csalással érted el mit csinálnál..
2013. ápr. 3. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!