Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calisthenicsesek és kondisok,...

Villácska kérdése:

Calisthenicsesek és kondisok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek, miért nem ismeri el a nagy többség a másikat?

Tény hogy mindenkinek megvan a maga érve miért ezt csinálja, és ezt ki is nyilvánítja. Eddig mindez oké, DE miért gyűlölködve vagy a másik sportágat szarozva teszi ezt a nagy többség? Honnan fakad ez a gyűlölet? És légyszi írjátok a komment alá hogy ki minek a haíve.Én személy szerint vegyesen csinálom.



2013. ápr. 1. 19:52
1 2 3 4
 21/38 zoli9411 ***** válasza:

Hát, ha erre nincs bizonyíték, akkor bizony nem hiszem el.

Szerintem eggyáltalán nem olyan elérhetetlen ez a külső doppiing nélkül.

2013. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Hannibal az egyik videója alatt mondta..+ heti 7 napot edz.Egy nap 2-3órát (és nem pinalegyezés)Kox nélkűl szerinted van olyan EMBER aki tud regenerálódni?Gondolkodj már.
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Vannak olyan szerek amitől gyorsan regenerálódsz, a BCAA sem kox mégis regenerálódsz. Ha te nem vagy olyan izmos már kox. Pets
2013. ápr. 3. 19:26
 24/38 A kérdező kommentje:
+néger más az izomzata, nem egy magas ember , és még a genetikája is jó
2013. ápr. 3. 19:28
 25/38 Dogmatix91 ***** válasza:
52%
Nincsenek olyan legális szerek amitől gyorsan regenerálódsz. A BCAA aminosav. Ez nem arról szól, hogyha nem vagy olyan izmos akkor már koksz. Attól, hogy valaki szteroidot használ még keményen kell edzenie és normálisan kell kajálnia. Nem leszólni akarom én (bár kifejezetten antipatikus emberke), de attól még kokszhuszár. A hívei is beláthatnák már. Érdekes módon aki csinálja az edzéseid és natural, azok szépen leszálkásodnak, de fele akkorák sincsenek, mint ő.
2013. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 zoli9411 ***** válasza:

Fele akkoraák sincsenek? Nincsenek 40 kg-osak? :D

Csak mert Ő 80 kg.:)

2013. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem ő az egyetlen ilyen nézz utána szerntem mielőtt itt vered a nyálad.. Amúgy meg van, a bodysok is szednek regenerálókat. NEm véletlen van fent scitec oldalán is pl a acid killer. Valószínű ők egy nagy kox szétosztó szervezet.
2013. ápr. 3. 20:04
 28/38 A kérdező kommentje:
Akik ezt az edzést csinálják nem csinálják már heti6-7 szer 20 éve...
2013. ápr. 3. 20:05
 29/38 A kérdező kommentje:
Pl: [link]
2013. ápr. 3. 20:07
 30/38 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 3. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!