Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIlyen sulyzot vegyek itthonra...

MIlyen sulyzot vegyek itthonra? (folytlent)

Figyelt kérdés
Van 11 kg készletem 3kg szoktam használni de semmit nem ér amugy 95 kg vagyok és 182 cm
2013. ápr. 1. 01:17
 1/4 davvv11 ***** válasza:
Szerintem ne vegyél hanem annak az árából menj le edzőterembe. Otthon kis pénzből közel sem tudod kialakítani mint egy edzőterem sajnos. Próbálj ki egy hónapot és ha bejön akkor hajrá ha nem akkor vegyél magadnak valamilyen súlyt. Ajánlom hogy vigyél le még 1 havert edzeni hogy motiváljátok egymás az elején.
2013. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Szerintem is edzőterem. Ha nem megy, akkor legyen mindened húzódszkodáshoz, tolóckodáshoz stb. Súlyokat apránként is vehetsz használtan (legyen jó a rúd, az a fontos) + szerintem hasznos a gumikötél.
2013. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem is fog semmit érni. Ha nem akarsz konditerembe menni, akkor szerelj fel egy rudat és húzódzkodj, tolódzkodni is tudsz két masszív széken, meg persze figyelj a kajára.
2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Nehéz, de mehet. Nálam az van, hogy vettem két jó minőségű egykezes rudat meg egy francia (?) rudat, és ezekhez veszek néha tárcsát, ahogy jön, használtan. De egy éve terembe járok, találtam egy nagyon kellemes és kedvezményes helyet.
2013. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!