Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem itthonra egy francia...

Vettem itthonra egy francia rudat és mellé 5-5kg súlyt, szerintetek mennyit tudok vele fejlődni úgy hogy a felső testemen a hátat kevésbé tudom edzeni és a mellkasomat is csak fekvőtámaszokkal tudom? Szóval a fejlődésre lennék kiváncsi ( 16/F )

Figyelt kérdés
A másik kérdésemet is ide írom nem akarok külön nyitni egyet ... Akinek volt zúzódása hogyan kezelte ? Mi volt a jól bevált módszer és meddig tartott ? Köszönöm a válaszokat

2012. okt. 8. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Zúzódásra nincs gyógyszer, pihentetni kell. Ha nagyon fáj akkor jeges borogatás, közvetetten.

El kell keserítselek, ez nagyon kevés. Ideig-óráig ellehet vele játszadozni, de lássuk be ez édes kevés. Ha igazán nagy fejlődést szeretnél elérni akkor irány a konditerem.

Viszont ha a táplálkozásod nincs rendben, akkor a kondi sem fog eredményt hozni. Ajánlom a Sárga kapszulát, google a barátod :)

2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi súllyal nem mész sokra. Mert mindig akkora súlyokkal kellene edzeni, amivel éppen megy a sorozatokban a 8-10 ismétlés. Barbi súllyal nem fogsz fejlődni. Kellene egy csomó súly, egykezes súlyzók, állítható pad, guggoló állvány, húzódzkodó rúd is.
2012. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!