Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből készíthetnék itthonra...

Miből készíthetnék itthonra súlyzót? Mit csinálok rosszul a felülésekben?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy két nagyobb konzervet töltenék fel valamivel és közéjük valami rudat tennék, mert szükségem lenne két egykezes súlyzóra (olyan 10-12kg körülire).

Másik kérdésem (csak már nem akartam külön kiírni):

Miért fáj a farkcsontom (gondolom ez az közvetlenül a fenekem fölött a gerincem végénél) felülésezés közben? Hogy oldhatnám meg, mikor elméletben nem szabad puha dolgon fekve felülésezni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. márc. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1.vegyél gumi expandert,ha nem futja súlyzóra 1000-2000ft ilyen-

[link]

10-12 kilós terhelhetőség kihozható belőle,gumi sűrűségtől függően.

2.gyenge a gerinc körüli izomzat az alsó hát,a csípő.

így jár az,aki szerint csak 1 oldala van a testek és szarik a másik oldalra:).

kb ugyanaz mint amikor valaki csak bicepszre edz,de tricepre meg nem.

a különbség annyi,hogy a gerincfeszítő a test talán legfontosabb izomzata.

2013. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és elnézést amiért nem írtam le pontosan egész pontosan mire várok megoldást: Szeretnék valami nehéz dolgot találni amivel feltölthetném a konzervet, mert pl. tricepsz edzéséhez elég nehéz lenne belőnöm hogy milyen szögben kell a plafonra rögzítenem az expandert.

A második részére pedig: Szintén köszönöm, mostmár legalább tudom hogy miért, csak azt nem, hogy hogy oldjam meg. Illetve azt sem értem, hogy ha a csont fáj/nyomódik bele a padlóba , akkor miért a gyenge alsó hátizmaim a hibásak.

2013. márc. 17. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:

1.nem kell plafonra rögzíteni.

rálépsz és annyi.

http://www.youtube.com/watch?v=4nFml6XGJjM&playnext=1&list=P..

2.akkor rosszul olvastam,elismerem.

úgy olvastam,hogy van alattad valami és mégis fáj.

na szóval alap,hogy legyen alattad valami,minek mártírkodni a parkettán,de ettől függetlenül edzed mindkét oldalad,egyformán.

csípőemelés,egyenes híd.

2013. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konzerv az kicsi lesz én anno ételhordót raktam tele vassal és beöntöttem cementtel, a közepébe meg csövet tettem, abba illesztettem a rudat. Primitív de működött. Amúgy meg a Tescoban kapható olcsó egykezes súlyzó is tök elég otthonra kezdésnek, és még állítható is.
2013. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már vége a teszkós akciónak.

6500ről felvitték 9000re a 2rúd/15 kilós szettet.

2013. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont most voltam húsvétra leakciózták megint.
2013. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!