Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kellene nekem egy állvány...

Kellene nekem egy állvány itthonra, amin tudnék húzódzkodni és tolódzkodni is, kb. mennyiért tudnék csináltatni?

Figyelt kérdés
Mert amik a neten vannak azok 140-150€ körül mozognak, és az csak ráfizetés lenne részemről nem kicsit...

2013. jan. 17. 15:18
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:
az itthon az mit jelöl? Lakás, vagy kertes ház? Ha vidéken laksz akkor tudsz hegesztetni valakivel szerintem egy egyszerű keretet, vagy csak egy "létrás" szerkezetet amit fel tudsz fogatni a falra.
2013. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kertes ház. minden egyéb gyakorlatot tudok kivitelezni, van fekvenyomópadom meg rudak, súlyok is bőven, egy jó ideje már itthon edzem mert a konditerem bezárt. nem olyan kéne amit falra kell tenni, mert nem mindig ugyanazon a helyen vannak, és nem mindegyik helyre tudnám felfogatni. kisvárosban lakom, a szomszéddal tudnék szerintem csak mégis kéne egy ár, hogy mennyire számíthatok.
2013. jan. 17. 15:25
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyszerű zártszelvényből a legolcsóbb talán. Attól függ milyen magasra akarod. Egy 6 méteres szál 3-7000Ft között van, attól függően, hogy milyen vastag szelvényből szeretnéd. Tervezd meg papíron, ott ki tudod számolni mennyi anyagra van szükség és akkor a költségeket is ki tudod számolni. Megfelelő talpat és merevítést ne felejts el tervezni :D
2013. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem majd megmutatom neki mire gondolok, a tervezés részét inkább ráhagyom.
2013. jan. 17. 15:40
 5/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha hegesztéssel vagy vmi ilyen kivitelezéssel foglalkozik akkor pikkpakk összedob egyet, egyébként nem nehéz egy ilyent megtervezni. Szerintem egy 15-20at minimum számolj, aztán legfeljebb olcsóbb lesz, az meg csak jó hír.
2013. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az még mindig csak a fele a netes árnak, úgyhogy bőven jó. igen olyannal dolgozik, már kiskorom óta szokott nekünk dolgozni, úgyhogy összetudna egyet dobni biztosan, csak így látatlanban az árra lennék kíváncsi.
2013. jan. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!