Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggoló állvány?

Guggoló állvány?

Figyelt kérdés
Itthon edzek, és már nem tudom feldobni csuklyára azt a súlyt amivel guggolni szeretnék. Szóval kéne egy állvány. Elég drága, ahogy néztem, ezért szeretném magam elkészíteni, vagy használtan venni esetleg, lényeg, hogy olcsón kijöjjek. Segítség, vélemény, ötletek?

2012. dec. 27. 13:21
 1/3 dirtboy ***** válasza:

én is magam csináltam,nem nagy cucc ha tudsz flexelni és normálisan hegeszteni.

nekem 55mm csőből van,az alján hasonlóan mint egy karácsonyfa talp laposvas van felhegesztve és merevítővel biztosítva.

a cső tetejét elkalapáltam és egy 3cm széles és úgy 15-16cm hosszú laposvasat hajlítottam villának,ezt pedig rá hegesztettem.

a két állvány helytakarékossági szempontból különálló darabok,ennek hátránya hogy óvatosabban kell vele bánni nem lehet a súlyt csak úgy vissza hajin tani rá de gondolom te sem akarod dobálni.

a hegesztéseket lecsiszolod kicsit aztán meg lehet festeni az egészet és máris kész van a guggoló állvány.

ha jól hegesztetted akkor több 100kilót el kell hogy bírjon.

2012. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz
2012. dec. 27. 16:17
 3/3 A kérdező kommentje:
tudnál privátban küldeni róla képet? Lehet hogy én is megpróbálkozom vele.
2012. dec. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!