Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fekvőtámaszozok, húzockodok...

Ha fekvőtámaszozok, húzockodok, akkor erősebb is leszek, vagy csak az izmaim lesznek nagyobbak? Mit csináljak, hogy erősebb is legyek?

Figyelt kérdés
Különösebb változást még nem tapasztaltam, pedig már csinálom egy ideje.
2013. márc. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Erősebb leszel,de nagy izmaid nem lesznek.

Persze megfelelő kaja is kell..

2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az a baj az ilyen saját súlyos edzésekkel, hogy egy idő után már nem lesz nehéz, ezáltal nem fogsz erősödni se, meg nőni se. Tegyél a lábaid közé súlyt, úgy erősödni fogsz hátban. Fekvőtámasztól meg ne várj csodákat.
2013. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy hány ismétlést és szériát csinálsz. És ugye lehet súllyal is húzódzkodni, én 20 kg-mal a hátamon szoktam, na úgy már sokkal többet ér. DE a legfontosabb, hogy odafigyelj a kajára, anélkül sokat nem is fog érni.
2013. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezektől főleg erős leszel, de izmos nem.
2013. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. Erősebb leszel, de ha nincs rendes étrended, nem lesznek nagy izmaid tőle.
2013. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok olyan nagy izmokat, de az étrend az kb. milyen legyen?
2013. márc. 31. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen testalkatú vagy, van e mit leadni vagy sovány vagy és inkább felszedni szeretnél.
2013. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán leadni kell egy kicsit, a hasamon van egy nagyon minimális zsíréteg, de alig látható.
2013. márc. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!