Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen edzéssel érek egyáltalán...

Ilyen edzéssel érek egyáltalán valamit? Mennyi idő mire látszik valami?

Figyelt kérdés

Már írtam 1 kérdést de nem kaptam válaszokat rá.

Na szóval full vékony vagyok, izom nuku és arra lennék kíváncsi, hogy ennyi edzéssel érek-e valamit.

Leírom miket szoktam csinálni és mondjatok véleményt


Tolódzkodás úgy hogy nyújtva van a lábam kitámasztva 3x35 db (heti 5x)

Fekvőtámasz: 3x30 (heti 5x)

V felülés 2 naponta : 3x 25

Húzódzkodás : 3x3 db ( szabályosan 3at tudok csak egyszerre :D )


2013. márc. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kis ideig tudnál vele, de nem sokat.

Nagyobb izmokhoz súlyzós edzés kell, tömegnövelő étrenddel.

Van ott a közelben egy terem, ahova le tudnál járni?

Ha van, és megtudod engedni magadnak, hogy járj, akkor segítek! :D

2013. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túl fogod magadat edzeni.Ha már ennyit tudsz tolózdkodni és fekvőtámaszozni már nehezítened kéne, mert így csak az állóképességed nő.

A láb hol maradt???

2013. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerezz be két egykezes súlyzót és csinálj bicepszre, tricepszre és vállra gyakorlatokat. A fekvőtámaszt nehezítsd úgy, hogy felrakod valahova a lábad... A tolódzkodást is érdemesebb úgy, hogy mind a kezed, mind a lábad fenn van valamin, szóval ne legyen a földön a lábad.

Olyan 2-3 hónap alatt már látni fogod magadon, hogy történt valami.

Amúgy a 30 fekvő nem olyan rossz, bár érdemesebb mindig egyre többre rámenni.

Az meg, hogy ezek állóképességre mennek és hol a láb.. Ne is törődj ezekkel. Úgy sem leszel ennyitől hegyomlás, úgy pedig teljesen mind1, hogy lábazol -e vagy sem. Viszont legalább némileg erősebb leszel, és mint tudjuk, ép testben, ép lélek lakozik.

2013. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deepbassnine ***** válasza:

én ezek szerint megyek,3 honapja gyurok és azért már látszik valami

[link]

2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy lenne hely ahova járhatnék edzeni, de az igazat megvallva nem is költenék 5 ezreket rá. :D amúgy másfél hónapja csinálom ezeket. Az elején kisebb számmal csináltam pl fekvőt 3x 15db. Nagyon minimális változást látok na meg persze azt, hogy fogytam vagy 2-3 kilót -.-

Hasamon kb semmi zsír nincs már. Remélem mostmár elkezdtek izmosodni is nem csak fogyni ( már nincs hova XD )

2013. márc. 26. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Kajáltál rendesen?

Ha nem akkor e szerint csináld: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Edzés után pedig jó lenne valami tejsavó protein, mellé gyors ch. (dextróz) abból pedig 1g*testtömegkg gyors ch.

Ha nem tudsz venni, akkor sem baj, akkor beviszed húsokból a megfelelő mennyiséget.

Ezekből kellene összerakni:

Fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, (protein tápkieg). <- nem kötelező, de jó ha van.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deepbassnine ***** válasza:
étrend mindenképpen kell,az izom fehérjéböl nö - semmi másból,ha nemeszel feleslegesen fogsz edzeni
2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!