Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés, guggolás?

Fegyencedzés, guggolás?

Figyelt kérdés
(Olyan válaszoljon aki ismeri a fegyencedzést) Azt szeretném tudni hogy a guggolásnál nem baj ha kihagyom az 1. lépést mert mindig megfájdul a könyököm ahogy tartom magam.

2013. márc. 23. 13:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lesz nagy baj én is csináltam de már kondiba megyek
2013. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
azért próbálgasd csinálni, hogy erősödjön a könyököd, mert sok későbbi résznél igen csak igénybe lesz véve. lehet azért fáj pont mert gyengék a könyököd környékén lévő izmok/szalagok. és a könyvben is le van írva hogy mindent végig kell csinálni, pont azért hogy erősödj mindenhol.
2013. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a falnál végzett fekvőtámasz is erősíti a könyököm.
2013. márc. 23. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:

kihagyható,mert egészséges embernek felesleges.

viszont ha térdproblémád van,akkor csinálni kell,a könyök alá meg teszel egy párnát.

2013. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak annyi a problémám hogy guggolásnál ropogni szokott a térdem, de nem fáj. Gondoltam a fegyencedzéssel megszüntethetem.
2013. márc. 23. 18:56
 6/13 anonim válasza:
Hát lehet most páran lepontoznak,de én se az első lépéseknél kezdtem,mondjuk én előtte is calistheniceltem otthon csak kicsit kevésbé szabályszerűen.Én amondó vagyok hogy az első 1-3 lépések kb olyanoknak valók akik eddig semmit se csináltak.Ha te is ilyen vagy akkor érdemes az elején kezdeni.Én nem ott kezdtem,de lehet hogy később majd ebből hátrányom lesz nem tudom,idáig minden oké és már 2 éve csinálom.
2013. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És milyen eredményeket értél el?
2013. márc. 26. 12:02
 8/13 Sága ***** válasza:

emelőkaros fekvő

egylábas guggolás támasszal

teljes húzódzkodás,de kevés megy már a szűkből is

hajlított lábemelés függeszkedve

teljes híd (tovább nem is szeretném mert félek a hátrahajlástól,tudom gáz de ez van)

kézenállásból fekvőt nem csinálok mert rosszul vagyok tőle,pedig a vérnyomásom tuti jó,helyette zuhanóbombázó megy és ennél próbálok a meztelen harcosban leírtakkal az egykezes zuhanóbombázó felé haladni.

Meg csinálok még fogáserősítést és egylábas vádlit is

2013. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem ugyan nem fájt a könyököm ennél a gyakorlatnál, de viszont simán megoldhatod azzal, hogy párnát vagy plédet raksz magad alá.
2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem szabad kihagyni, épp az a lényege a gyakorlatoknak, hogy fokozatosan felkészít a következő szintre. Ha egyből 2. szinttel kezded, lehet, hogy rosszul fogod csinálni az 1. szint kihagyása miatt és végül teljesen rossz lesz az összes lépés.
2013. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!