Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék edzéshez...

MrVálasz kérdése:

Segítséget kérnék edzéshez valaki?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő ma kezdtem az edzest. 75 kg 186-9 cm vagyok. Van rajtam egy.kis zsír nem vagyok elhizva de van pocak stb. Nos annyi lenne hogy az edzés ma ilyen bemelegites volt meg kb meg 5 napig. Mindent mozgatok sifuto fekvenyomas 45 fok meg bicepsz hasonlók. Most 28gramm fehérjét ittam 4 dl tejjel mellé c vitaminos pezsitabletta. Vacsorát egyek vagy ne? És edzés után lehet e enni szotyit popcornt vagy mogyorot?
2013. márc. 11. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ide is ideírom :)): egyél vacsorát, és zabáljál popcorn (ha tömeget növelsz). És tudom hogy nem erre voltál kíváncsi, de azért ide írom (hátha segítek :D) hogy kezdőknek pár hónapig átmozgató edzésterv kell.
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm várom a további észrevételeket
2013. márc. 11. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Fehérjét ne tejjel idd! Pont, hogy edzés után gyors fehérje kell + ch. Ha tejjel iszod, ezt a folyamatot lelassítod, és a fehérje egy része nem is hasznosul. Ha így iszod, a gyomrodat 2-3 hónap múlva hazavágja.

Vízzel idd, és miután legurítottad 40-50 perc múlva mehet a szilárd étkezés.

2013. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor holnapra vizesen iszom :) kérek még tanácsokaaaat
2013. márc. 11. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
5nap bemelegítés nagyon kevés lesz. Inkább 2hónap teljes testes átmozgató kéne. A súlyodhoz inkább 40-50g fehérje kéne a vízbe. Vacsorára mehet a sovány túró és egy kis lenmagolaj vagy omega3.
2013. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!