Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 100 felülés és fekvőtámas...

Napi 100 felülés és fekvőtámasz eredménye meglátszana nyárra?

Figyelt kérdés
Járok kondizni is heti 2x, de még ezzel kisegíteném, mert sajnos nincs több időm konditerembe menni. Nem vagyok testépítő csak szeretném ha legalább halványan látszódnának azok a bizonyos kockák.
2013. márc. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi eredménye nem lenne.
2013. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A has definiáltsága 70%-ban az étrenden múlik sajnos :( úgyhogy inkább felejtsd el a finomított lisztet meg a cukrot, és inkább a fehérjéket hangsúlyozd a táplálkozásodban. amúgy ki fogsz röhögni ha fiú vagy , de hasizomra ha edzeni szeretnél akk csináld meg a rubint rékának valamelyik hasizom edzését minden másnap , fuss és nagyon szép hasad lesz:D
2013. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Csinálhatsz napi 1000 felülést is, amíg a zsírt le nem szeded a hasadról, addig nem fog látszani semmi. Ahhoz hogy a hasadon látszódjanak a kockák minimális testzsír% szükséges.
2013. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

+1 amit az előttem válaszolók írtak.

Még csak annyit, hogy a hasat nagyon nehéz megcélozni 1-1 gyakorlattal és az, hogy csak 100 felülést csinálsz nem biztos, hogy azt a hatást éred el amit szeretnél. (feltételezem, hogy rendesen csinálod és nem rángatózol fel-le)

Nekem akkor látszódott meg leginkább a hasamon a változás amikor sokféle különböző gyakorlatot csináltam, és sok belőle nem is hassal volt. Ez gondolom a felesleges zsír leadás volt, meg megmozgattam olyan dolgokat amiket felüléssel kihagyok.


Amit akarok mondani, hogy inkább csinálj 20-20-20-20-20 vagy hasonló mennyiségű különböző gyakorlatot, ne csak 1 dologra fókuszálj. Kicsit nézz utána neten mit lehet könnyen otthon csinálni, próbálj ki néhányat és nézd meg, neked mi a legjobb, lehet éppen elkapsz egy izomcsoportot ami tök jól rámegy a hasadra.


És még egyszer: megfelelő táplálkozás, mert máshogy nincs kocka.

2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Felülés helyett szerintem hasprést csinálj. Én is azt szoktam haspadon, úgy hogy csak kicsiket mozgok fel le, de azt végig hasból, nem teszem le közben a hátam és feszül a hasam végig. Így 40-50 után már úgy görcsöl a hasam hogy majd meg pusztulok.
2013. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kiszámoltam kb 15°% a testzsírom. A diétánál sokat kell enni vagy keveset az egészséges kajából?

Rubint Réka edzése tényleg bevált neked vagy csak viccelsz? :) Majd akkor több gyakorlatot is beiktatok.

2013. márc. 5. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

A kaja sok mindentöl függ, ha nagyon profi akarsz lenni akkor minden falatot meg kell gondolni, ha csak altalanos-fitt akarsz lenni akkor azt mondom az egeszseges kajabol nyugodtan annyit amennyit csak birsz es jol esik, a nem-egeszsegeseket meg amennyire tudod fogd vissza, ne abbol lakj jol. Mar ez a pici lepes is sokat szamit. Mellözd chips, kola es minden ilyen vackot ha tudod, igyal sok vizet, gyümölcsöt, zöldseget stb. De ha megkivansz egy szelet zsiros kenyeret az sem tragedia, nem versenyre keszülsz.

De függ az etrend, hogy köver/sovany/izmos/pöttyedt/gyors emesztes stb vagy e.


Rubint Rekat en meg nem probaltam, de tuti nem viccelt az elözö. Azert a lanyok is tudnak olyanokat... Csak sajat pelda:

Nemreg talaltam egy 6 perces Yoga videot amiben legzö es gugolos gyakorlatok voltak. Egyszerünek nezett ki es gondoltam kiraly, kiprobalom, lehet tök jo bemelegitö lesz. Na a felenel kifeküdtem mert nem birtam szusszal. Baratnömnek is megmutattam, ö is 2 perc utan feladta. Kb 2 napig alig birtunk leülni es mozogni, azt lattad volna meg, hogy mint 2 öreg szenvedünk a metron, kapaszkodunk egymasba hogy felalljunk. A csaj a videon meg sem izzadt, meg mosolygott mint ha csak picit megmozgatta volna magat. Szoval ne becsüld ala a fitnesz csajokat, mert olyat tudnak, hogy csak nezel.

(Most mar azert vegig tudom nyomni es nem szenvedek, de masnap meg mindig erzem annak a gyakorlatnak az eredmenyet)


Lehet tudsz 100 felülest csinalni, de lehet Reka mutat egy olyan has gyakorlatot amiböl 10-et nem fogsz tudni megcsinalni.

2013. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, be tudod linkelni azt a videót?
2013. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mar nem talalom, valami promo video volt asszem a myyogaonline.com-on. Munkahelyen egy yogas haverral nezegettünk gyakorlatokat.
2013. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!