Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom-karizom elérése...

Hasizom-karizom elérése felülésekkel, fekvőkkel, futással?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, nemsokára kiderül felvesznek-e abba az iskolába ahol rendőrnek tanulhatok majd. Oda elég komoly izomzat és állóképesség kell. 2-3 hete elkezdtem napi 50-60 felülést csinálni és 2 naponta pedig az ebben a videóban elvégzett feladatokat csinálom én is: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 . Eddig még minden rendben van. Ám karizmomat is szeretném erősíteni fekvőkkel. Nagyon gyenge karjaim vannak, hisz eddigi sportjaimhoz nem kellett erős karok. Fekvőből 15-20 felett már nemigen megy egyhuzamban. Fegyencedzés ( amikor a 2 kezem a földön összeér, így nehezebb a fekvő) meg körülbelül szinte nem is megy, mert nem bírom el magam. Körülbelül Nyár elejéig szeretnék elérni komolyabb eredményeket ez ügyben. Szeretnék kockahasat ami már látszik nagyjából, de még van rajta egy kevés zsírréteg talán?! De inkább "bőrréteg" :D. Van otthon ehhez hasonló futógép [link] amit naponta lehet elkezdenék használni. 10-15 perc futás megteszi a hatását? Esetleg tartsak pihenőnapokat mind felülés,fekvő,futás terén? Szeretném komolyan venni, hisz még egyenlőre kondiba nem szeretnék járni, esetleg majd ősztől, jövő téltől. Milyen étrendem legyen? Soványabb alkat vagyok, nem eszek sokat általában.

14/f

170cm

52kg


Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget.



2013. febr. 12. 19:38
 1/1 anonim válasza:
nem tudok sokat segíteni, de fekvőtámasszal csak a tricepszedet tudod erősíteni(a karodon)ha bicepszet is akarod, akkor sújzó, vagy húzodszkodás. ha a suliba komoly fizikum kell, akkor szerintem ne a zsírréteg eltűntetésével foglalkozz. a szállkásító, és a tömegnövelő edzés nem megy egyszerre. vagy ez vagy az:D
2013. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!