Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülésekkel mennyi idő alatt...

Felülésekkel mennyi idő alatt érhetek el látványos változást?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja diétázom és mozgok, de csak heti 2x1 órát.

68 kg-ról lefogytam 62-re, de 58-60 lenne a cél.

Szeretném a hasam kicsit szálkásítani, ehhez jó a felülés? Tudom, hogy a gerincnek nem túl jó, de szivacson csinálnám.


2012. okt. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hasprés és lábemelés függeszkedve jobb lenne. De a lényeg a szálkásító diéta és a heti min. 3-4 aerob edzés. Enélkül nem lesz eredmény.
2012. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SSanchez ***** válasza:
Diétázol és mozogsz, fogyni fogsz, hiába csinálsz 500 felülést, nem fogsz szálkásodni ezzel, mivel nincs helyi fogyás, felülés, hasprés és különböző gyakorlatok azért kellenek, hogy szép kidolgozott hasizmaid legyenek, de semmi közük a fogyáshoz, ráadásul egészség fontosabb, ugyanis a hasizmaid védik a belső szerveket, támasztják meg.
2012. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a felülésnek semmi köze a fogyáshoz...


Tehát akkor amíg csinálom az orvos által előírt diétát, ne is álmodjak a "szálkásításról"?

2012. okt. 20. 16:51
 4/7 SSanchez ***** válasza:
Diéta + mozgás ez hozzásegít a fogyáshoz, szálkásításhoz, ahogy tetszik. Hasizmod attól fog látszódni, ha edzed őket, de csakis azért mert eltűnik a zsír. Nekem egy okos ember azt mondta, hogy a kockás has = vastag izomzat + vékony zsírréteg.
2012. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy mit írt elő, de ha normális szálkásító diétád lenne, azaz magas fehérjebevitel (2,5-3g*testtömegkg) és alacsony ch (1,5-2g*ttkg), akkor leadhatsz zsírból.
2012. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: ne a mérlegen lakj, pláne amikor ilyen 2 kilókról van szó. 2 kiló ide vagy oda hótmindegy, akár még napközben is változhat ennyiket a súlyod. Kinézet szempontjából pedig a zsír-izom arány a meghatározó, és mivel kinézet ugye, azt meg a tükör mondja meg, nem a mérleg. Ha tetszel magadnak 62 vagy akár 65 kilósan is, akkor tök felesleges 58ra lemenni, csak mert az 58 kevesebb. Ha nem, akkor is hiába mész le 58ra, ha nincs rajtad kellő mennyiségű izom, amitől jó alakod lesz. Rettentő gyakori hiba, hogy a nők csak attól várják a szépülést, hogy lefogynak.
2012. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam súlyban, mert a csípőm annyi cm-rel lesz kisebb, mint ahány kg-ot fogyok.

97,5 volt a csípőm, most 91,5, ha 1 kg lement, lement 1 cm is.


És nem "szépség" miatt akarok fogyni.

2012. okt. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!