Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hét alatt 10 km mennyit...

1 hét alatt 10 km mennyit számít (futás)? Ilyen étrend mellett?

Figyelt kérdés

13/L

Most kezdtem el futni..mult hetfon futottam 4 km-t szerdan 3.5ot es csutortokon 2.7et..ez mennyire jo? Atlagsebesseg kb 8-10km/h

Ez mennyire szamit jonak? Csutortokon futottam volna tobbet is csak nem vittem sapkat es szetfagytak a fuleim szoval haza kellett jonnom...:/

A futas eredmenye mennyi ido utan latszik meg? Nagyjabol ilsen etrend mellett: reggeli:joreggelt es kakao, tizorai: csaszarzsemle vajkremmel es uborkaval, ebed:100g csirkemell+50 dkg uborka 10 dkg turoval+ 81g hazi "kenyer;zsemle", uzsonna: banan, vacsora: salata



2013. márc. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
És minden nap ugyanezt eszed? 10 km 1 hét alatt nem tudom. (én most versenyre készülök fel, így alkalmanként az a minimum, úgyhogy nem tudok reálisat írni) De csak muszájból ne fuss. Bicajozz, és fuss, és ha van bármi másra lehetőséged azt is tedd. Ha normálisan mozogsz és eszel, akkor 3-4 hónap és már látványos lesz. Bár ez függ a mostani súlyodtól is.
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem minden nap..ebedre pl rakott brokkoli vagy valamilyen salata csirkevel ilyesmik. Reggelire meg mondjuk piritos


167 cm vagyok es 57 kg..

2013. márc. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már jó idő lesz, próbálj meg 30-40 percet futni inkább és ne a km-t nézd, akkor nagyon hamar meg fog látszani az eredmény
2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte mindenki muszájbol fut, de 2 hét eltelik és élvezet, hobbi és kihivás válik belőle, csak így tovább :)
2013. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!