Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot, hogy milyen...

Adnátok tanácsot, hogy milyen módszerrel tudnám magam ráedzeni a fekvő támaszokra?

Figyelt kérdés
4 hetem van és 20 szabályos fekvő a cél. Ez a minimum amit meg kéne csinálnom és jelen pillanatban a max az 6db. Csinálom a könnyített fekvőket ahol lent a térdem h kicsit erősödjön a kezem, meg úgy is h a lábam fent van az ágy szélén de nem érzem a javulást...tudnátok tanácsot adni?

2013. febr. 22. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne a lábad legyen az ágy szélén, hanem a kezeid! Tudod, mint ha a földön lennének, csak ne a földön, hanem az ágyra tedd a kezeidet, a talajra pedig a lábaidat! Így egyszerűbb kicsit. Én annó így tanultam meg.
2013. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aikiboxer ***** válasza:
Sőt, kezdetben még magasabbra tedd a kezedet, mondjuk egy komód vagy asztal szélére. Kétnaponta eddz. Ha ebből megy 3x20, akkor próbálj térdelős (női) fekvőtámaszt. Utána jöhet a rendes. :)
2013. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam eddig amit írtatok de nem javult semmit....4 hétnél több időm nincs és nagyon meg kéne nyomni...könnyített az megy kb 20. meg ha fent van a lábam akkor 10...állítólag úgy nehezebb...ilyenkor jó lenne fiúnak lenni :D
2013. febr. 22. 11:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Növeld a könnyítetted egy bizonyos mennyiségig. Pl., egyszerre 20-at. Csinálod 10-ig. Pihensz kicsit, 11-ig. Pihensz kicsit, 12-ig. És így tovább, 20-ig. Menni fog az!
2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy is amikor fent van a lábad azt növeld így.
2013. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) megpróbálom :D
2013. febr. 22. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:

6 szabályos megy. Oké, naponta többször csináld meg a 6-ot, másnap 7-et. Következő nap megint többször 6-ot, 1x 7 db-ot.

Aztán lehet próbálkozni 8-cal. Következő nap 2-3 alkalommal 7 darabbal.. haladni kell felfelé, szokja meg a tested, el fogsz érni a 20-hoz, szerintem 4 hét viszonylag szűkös időkeret, de ha minden nap következetesen gyakorolsz, akkor menni fog.

2013. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs több időm..fizikai felmérőhöz kell és az 4 hét múlva lesz....remélem sikerül feltornázni addig 20-ra :) köszi a válaszokat...kipróbálom amit írtatok...remélhetőleg bejön :D
2013. febr. 22. 14:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Az előbb sikerült csinálni 10 rendeset :D
2013. febr. 22. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, 1. nap.


Van még 19, nem kell ennyire kapkodni. Grease the moove: olajozd a mozgást, gyakorold. Csak így tovább!

2013. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!