Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi módszerrel mennyi...

Az alábbi módszerrel mennyi idő alatt formálódhatok?

Figyelt kérdés
Minden nap megcsinálom a Rubint Réka: Van öt perced videóiból a comb gyakorlatot, persze 3x - mondja is, hogy összesen 3x meg kell csinálni egymás után. Combommal gondok vannak, egyébként 15 éves lány vagyok. :)Hány hónap után lehetnek látható eredmények? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. ;)
2012. dec. 29. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyni akarsz, vagy izmosodni? Mert csak a lényeg maradt ki a kérdésből, a "formálódás" nem SI mértékegység, és jelent fogyást, izmosodást, meg a kettőt egyszerre is.

Kajára kell figyelni, mert az vagy, amit megeszel (és enyhén fogalmaztam).

Nem igazán csípjük az dévédés ugrabugrákat, mert a jó öreg standard súlyzós/sajátsúlyos edzés biztos, hogy hatékony, az ugrabugrák meg általában nem. RR sem a videóitól lett olyan.

2012. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kereken 50 kg vagyok, és izmosodni szeretnék, fogyni nem.
2012. dec. 29. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A tökéletes az lenne, hogy súlyzós/sajátsúlyos edzés mindenre, plusz tömegnövelő étrend*. De ha nem veszed ennyire komolyan, akkor lényegében annyi, hogy egyél több húst, sokat. Meg persze csinálhatod ezt is (bár most olvasom csak 5 perc? az aztán bőven semmire nem elég), ahogy gondolod, aztán majd meglátod használ-e. Szerintem nem fog :D Lányoknak alapból nehezebb izmosodni, hát még úgy, ha csak ímmelámmal csinálja.


* " Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). Lányoknak 3-4g*ttkg ch

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link] "

2012. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap mondjuk megcsináltam azt a tornát és ma brutálisan izomlázam van. :) Ennyire komolyan nem veszem, szóval enni fogok mindent, de nem fogok zabálni, mint egy őrült. Majd meglátjuk mi lesz.
2012. dec. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!