Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női felkar feszesítése, cm-ek...

Női felkar feszesítése, cm-ek lefaragása milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két évben lefogytam 16 kg-ot. Nem koplalással, hanem normális étkezéssel (no fehér lisztet, cukrot, édesség és szénsavas üdítők, sok csirkehús és köretnek mindig zöldség). Emellett minden héten 2x futottam, illetve konditerembe jártam, ahol kardió mozgásokat csináltam. Gyönyörűen lementek a kilók, és nem is jönnek vissza (hála annak, hogy nem koplaltam). Most 55kg vagyok és 165cm (még 2-3 kg-ot szeretnék leadni.) Az egyetlen gondom, hogy a közel két év során egy cm sem (!!!) ment le a felkaromból. Eddig nem súlyzóztam, mert arra gondoltam, hogy először kardió mozgással menjenek le a kilók, aztán jöhet a formásodás. De most eléggé el vagyok keseredve, a felkarom átmérője 30cm a legvastagabb ponton (ami férfinél is sok sztem :S), és félek ha súlyzózni kezdek, akkor még több lesz. Szeretném ezt a 30cm-t kb 20cmre levinni, és hogy szép szálkás legyen. Valamint a hátamon és a lapockámon is több husi maradt, mint bárhol máshol. Akaraterőben nem szenvedek hiányt, ha valaki HOZZÁÉRTŐ elmondaná, hogy pontosan mit tegyek (ha lehet otthon, mert nem engedhetem meg a konditermet és a személyi edzőt) akkor hálás volnék. Ha kell minden nap súlyzózok de mikor és hogyan?
2012. nov. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Sztem hagyd abba ezt, a 30 nem valami sok.. a 20 meg áttetsző.
2012. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 cm nőnek sem sok, férfinél meg főleg nagyon picike.:)

Mehet a súlyzózás nyugodtan: [link]


[link]

2012. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek egy csajt, aki 10 centivel alacsonyabb, mint te, 21es a felkarja, és nagyon vékony, hízni akar gőzerővel. Szóval ne akarj akkorát (:

Ha zsírtól vastag az tényleg nem szép, de ha fogysz, onnan is kéne, hogy menjen, szóval nemértem. De egy szép, izmos, tónusos női kar nagyon szép tud ám lenni vastagon. A lényeg az izom/zsír arány.

2012. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én is azért vagyok tanácstalan, mert a karomról semmi nem ment le, máshonnan meg 16kg. No, nembaj, a remény hal meg utoljára, több helyen is utánajártam, és ti is ezt írtátok, úgyhogy mától megy a súlyzó + kardió kombó. Aztán meglátjuk, rosszabb talán nem lesz, a második hozzászóló posztja megnyugtatott azért. Üdv! :)
2012. nov. 5. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, jó edzést! :)
2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!