Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy a fegyence...

Sokan mondják, hogy a fegyencedzés, saját súllyal végzett edzés más erőt az mint a súlyzós. De miért? Nem mindegy, hogy a testünket, vagy súlyt emelünk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 19:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mert a természetellenes mozgás szétcseszi az izületeket, és nem edzi az inakat. A testépítők (bár fejlődésük folytatódik) leállnak pl fekvenyomásnál általában 100 kilónál. E miatt van, hogy testsúly-erő arányban sem olyan jók. Meg még van rá indok asszem, olvasd el a fegyencedzést, akkor megtudod :)
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is mindegy.
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
60%
Biztos leállnak 100 kilónál, annál még én is többet nyomok naturálban, egy komolyabb versenyző meg 200 felett nyom fekve!
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetlen dolog ami szétcseszi az izületeket, az a helytelenül végzett gyakorlat és ha bemelegítés nélkül csináljuk. Persze vannak olyan gyakorlatok például nyak mögül nyomás amit pont emiatt nem végzünk (persze vannak kivételek). 1. válaszoló: testsúly-erő arány? Támaszd alá példával légyszives. Azért te sem gondolod komolyan, hogy testépítő szálkásan 75-80 kg és belenyom a 100-ba az gyenge. De tudom az erős aki 60 kg vasággyal együtt és lobog a kerítésen, mert az aztán nem természetellenes b@szod:) Emberi testet arra találták ki, hogy zászlót csináljanak egy kerítésen.
2013. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
49%
Persze, meg a kedvenc mászókákon lengedezés is gazdaságilag hasznos tevékenység, amilyennek beállítják. Nem csoda, hogy a sok gizda fegyences felhúzogatja magát, 60 kilóval nem nehéz... de több nem is menne, pont emiatt.
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
62%
Pár hete egy kérdésnél elég durva vitába keveredtem, mert hogy én folyton leszólom a fegyenceseket. Így van, de most sem én kezdtem, és pont ilyenek miatt nézem le őket, mint a kedves első válaszoló. Kérdező fegyencedzésnek csak az edzéstechnikai részét nézegesd, többi rizsát ne, mert neked is átmossák az agyad.:)
2013. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%
Én is rengetegszer szoktam itt ajánlani a kérdezőknek a fegyencedzést és nincs is vele gond, jó kis saját testsúlyos edzésmódszer. De azt azért rühellem, ha valaki fikázni kezdi a testépítőket és gyenge sz@roknak akar minket beállítani. Én nem 60 kilós pálcika ember vagyok, de nekem plusz súlyokkal kell húzódzkodnom és tolódzkodnom is, és biztos azért mert gyenge vagyok. Ja és az egylábas guggolás és egykezes fekvő sem probléma, mielőtt valamelyik ropigyerek ezzel jönne.:)
2013. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
53%

# 6/7

ctrl+c ctrl+v

2013. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
72%

Kérdésre vagy kíváncsi mosógyerek? http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Tessék.

2013. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
58%
Én nem általánosítottam, a testépítők nem gyengék (főleg amelyik szteroidozik). De akkor sem egészségesek, és erősek, mert részenként izolálják az izmokat, emiatt nem tud együtt dolgozni a test olyan hatékonyan, és amúgy meg ne engem "oltsatok" hanem a kérdezőnek adjatok választ!
2013. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!