Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy súlyzózzam itthon?

Hogy súlyzózzam itthon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a hozzáértőknek már a töke tele van a témával, de szeretnék egy kicsit felsőtestre gyúrni. Konditerembe sajna nem áll módomban elmenni viszont van itthon egy darab 10 kg-os meg egy 8 kg-os súlyzóm. Úgy két hónapja csinálom már, hogy súlyzózom bicepszre, tolódzkodok tricepszre stb. Néhány helyen már látszik is az eredmény (pl: mellemen) de a bicepsznél egy kicsit határozatlan vagyok, hogy milyen technikával meg milyen időközönként csináljam. Eddig a 10 kilóssal koncentrált bicepszeztem napi 4x15 (ameddig az egyikkel csináltam addig a másikat pihentettem). Lehet az a baj hogy minden nap csináltam? Esetleg jobb lenne minden másnap csinálnám csak?

2013. febr. 7. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát ha nincs más, akkor jobb, mint a semmi, de nem tudod egyformára szerelni őket? Venni kellene két szerelhető 20 kilósat, mert ezzel nem sokra mész egy idő után.
2013. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sajna nem de lehet őket egyformára szerelni de majd akkor veszek :D
2013. febr. 7. 19:37
 13/18 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam az előzőt

Nem lehet őket egyformára

2013. febr. 7. 19:38
 14/18 A kérdező kommentje:
Egyébként meg bicepszre húzódzkodhatok is nem??
2013. febr. 7. 19:40
 15/18 anonim ***** válasza:
igen, szűk alsó fogással, mikor a tenyered magad felé néz.
2013. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségek :D
2013. febr. 7. 19:43
 17/18 A kérdező kommentje:
et xD
2013. febr. 7. 19:43
 18/18 poiu ***** válasza:
Ha kevés a pénzed és a súlyzód, szerintem jó befektetés 1500-2000 Ft egy gumikötélbe. A youtubeon van egy csomó videó, egy kötéllel bármit meg lehet csinálni.
2013. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!