Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy nem célszerű túl...

Igaz hogy nem célszerű túl edzeni a bicepszet?

Figyelt kérdés
Én mindig végkimerülésig edzek annyit nyomok annyit amennyit csak bírok ,de azt hallottam hogy jobb lazábban edzeni mert akkor gyorsabban nő ,igaz ez??
2013. febr. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
minden izomzatot ugyanúgy kell edzeni valamit többször is lehet egy héten(has vádli), de a túledzés az nem jó 0izomnövekedés
2013. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, na meg a te verziódat is. Nálam csak a szabályosan végkimerülésig elv működött a másik egyáltalán nem.
2013. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetben semmit nem lenne ajánlott végkimerülésig edzeni, mert azzal épphogy ártasz az izmaidnak, illetve az egész testednek.

Bár persze az is relatív, ki mit tart végkimerülésnek. Ha úgy kell bevonszolni az öltözőbe, mert úgy túledzettél lábra, na az már elég közel van a végkimerüléshez...

2013. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyénfüggő.

nekem elég rá 2-3 sorozat.

amúgy meg szerintem a bicepsz a legérzékenyebb a kajára.

ha kevés a kaja pár nap alatt megzuhanhat.

ha meg rendesen be vagy töltve,elsőnek reagál és nő.

amit gyilkolni érdemes,az az alkar,meg a vádli,ezek igénylik a megölést edzés alatt,mert sűrű izomrostokkal rendelkeznek,plusz egész nap használatban vannak,ezért csak a sokkra képesek reagálni.

mondjuk ismerek olyat,aki nem is edz alkarra és mégis akkor neki,mint nekem vért izzadva.

2013. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!