Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden második nap edzek...

Ha minden második nap edzek hátra, melre, tricepszre és bicepszre (multifunkciós kondigépen 40 - 50 kg súllyal), akkor milyen gyorsan fog meglátszódni rajtam a változás? Hozzáteszem van rajtam egy kis felesleg 185 cm és 95 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő tömegnövelő étrend mellett kb. 3 hónap, viszont hagyj időt a regenerálódáshoz.

De szerintem azt a 40-50 kilós kondigépet hamar ki fogod" nőni"

2013. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy héten egyszer kell 1izomcsoportot edzeni, a has, vádli mehet többször a többi nem, idő kell a regenerálódásnak, ha nem hagysz időt az túledzés vagyis semmi izomnövekedés ha van rajtad egy kis felesleg akkor előbb növelj tömeget aztán szálkásíts mert nem lehet egyszerre zsírt leadni meg tömeget növelni naturálban
2013. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a regenerációs idő mennyi 24 óra elég vagy inkább 48 óra?
2013. febr. 10. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta kondizol?

Ha tényleg keményen megdolgoztatod őket amit haladó szinten szokás, akkor nem is tudnád megedzeni rendesen másodjára egy izomcsoportot mégegyszer.

Ha még nem kondizol olyan sok ideje, akkor mehet az úgynevezett A-B-A, B-A-B edzésterv,ahol egy héten 2szer edzel meg minden egyes izomcsoportra.

Jegyezd meg, a több edzés nem jobb!Időt kell hagyni a regenerálódásra is,mivel akkor fejlődik az izom,feltéve ha megvan a kellő tápanyagbevitel. Minnél haladóbb, tapasztaltabb valaki, az edzésnapjai száma általában annál kevesebb.

2013. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és még valami ami fontos...Edzz hasra, és lábra is, hogy arányos legyél!

Illetve legyen tömegnövelő étrended.

2013. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!