Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenki 1 hétig még érzi az...

Mindenki 1 hétig még érzi az adott edzés hatását? Az edzést követő 2 nap érzem még a hatását h megedzettem az adott izmot, de a 3-4 nap már semmi.

Figyelt kérdés
lábazásnál is érzem h a szart is kihajtottam magamból,megfelelő súllyal,sorozattal és ismétlés számmal. viszont a rá következő harmadik nap már olyan mintha semmit nem csináltam volna előzőleg.ez normális? sokszor hallottam h osztott edzéstervnél az a normális ha még megközelítőleg egy hét múlva is érzed...
2013. jan. 27. 22:04
 1/3 dirtboy ***** válasza:
de hogy is,ez hülyeség,annyi ideig nem tart a regenerálódás 2-3 nap simán jó,kis izmoknál meg már sok is ha addig érzed
2013. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, pár napig érzi az ember, de ettől még nem árt ha pihen egy hetet az izom, hogy tudjon teljesen regenerálódni.
2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:) az lett volna a másik kérdésem h akkor meg kellene -e várni azt az egy hetet,de a választ már meg is kaptam:)
2013. jan. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!