Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 1 óra szobabiciklizés...

Napi 1 óra szobabiciklizés elég mozgásnak, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 70 kg, természetesen az étrendemen is változtattam, van szobabiciklim és azon szeretném a mozgást, tudom sokan mondják h unalmas, de nekem úgy nem ha pl filmet nézek közben :)


Viszont fokozatot nem tudok rajta állítani sajnos mert nem jó rajta. Kb ilyen lazább fokozaton van.


Ha fogyni szeretnék közepes tempóban tekerjek( úgy, hogy nem érzem még azt h kifulladok de azért a légzésen már igen)

vagy intervallumosan, hogy egyszer gyorsabban, egyszer lazábban felváltva?

Annyi ilyet olvastam már és mindig más a válasz..légyszi erről ne akarjatok lebeszélni, tudom h kint egészségesebb lenne... :)

Azért tettem ide fel a kérdést és nem a fogyókúrába, mert szerintem itt hasznosabb választ kapok mozgás szempontjából.

Köszönöm szép napot!



2013. jan. 27. 14:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
próbálom betartani és nem úgy felfogni h lemondás..próbálom helyettesíteni a dolgokat csak az elején nehéz ugye :) de lesz olyan is h ebédre nem soványhúst eszek, de a köret mindenképp zöldség lesz hozzá és nem krumpli pl
2013. jan. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!