Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő még ilyen...

Kb mennyi idő még ilyen alakom lesz?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



18 éves vagyok, mennyi idő alatt lehetne ilyen alakom? Kicsit duci vagyok , kb olyan 8 10 kg fölösleg szerintem. Valaki segítene?Nagyon megköszönném


2012. dec. 31. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is fel kell szedned vagy 10 kiló izmot,és leadni azt a 10 kiló hájat..

Megfelelő edzéstervvel,kajával,edzésmennyiséggel 2-3 év,de ez emberfüggő.

2012. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
70%

a két képen lévő fizikum még csak nem is hasonlít egymásra.

nellys kinézet nem sok idő,ha jó genetikád van akkor 5-6év alatt meg lesz ha mindent jól csinálsz.

2012. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
52%
egyébként az első képen is nelly van még fiatal korában vagy nem is tudod ki van a képen?
2012. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem értem az ilyen kérdéseket, mivel távlatból, hogyan lehet úgy válaszolni, hogy nem ismeretes a genetikád, hogy milyen a szilárd étkezése, hogy milyen a napi tevékenységed, edzésed intenzitása, esetleges tápkiegek, pihenésed. Szóval annyi mindentől függhet, hogy valaki a képen látható izomzatot mikor és hogyan érheti el?!?!?!
2012. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!