Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés táplálék kiegészítők...

Edzés táplálék kiegészítők nélkül így is lehet fejlődést elérni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 170 cm és 75kg ideje elkezdenem gyúrni , + ami van rajtam kb 5 kg felesleg. Rendesen étkezek mindennap eszek főt ételt , leginkább húst. Táplálék kiegészítőkből max fehérjét kéne vennem ? Vagy táplálék kiegészítők nélkül, rendszeres étkezéssel heti 3x edzéssel is jó ? Itthon edzek 2 darab egykezes súlyzóval. 1 év alatt ellehet érni lényeges javulást ? Választ előre köszönöm
2012. dec. 16. 21:45
1 2
 11/20 dirtboy ***** válasza:

nem gond ha eszel akkor de utolsó étkezésnek már csak protein kéne,szóval úgy ütemezd hogy edzés után még elég étkezés legyen.

utolsónak meg zsírszegény vagy félzsíros túró lenne jó.

2012. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
és ezektől a táplálék kiegészítők , nem károsak az egészségre ? mert nem igazán tudom h ezek miből vannak stb :D
2012. dec. 16. 22:14
 13/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az étkezésem általában : reggel zabpehely vagy szendvics , tízórai szintén egy szendvics , ebédkor az iskolában eszek főt ételt , haza érek fél 4-re , fél 5-kor eszek főt ételt , ezért szoktam 6-kor edzeni.
2012. dec. 16. 22:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezek abból vannak amit amúgy is eszel. Húsok,tej...
2012. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 dirtboy ***** válasza:

olyan értelemben nem káros mint amilyenre gondolsz,ezeknek szteroidok de ha rossz időben rossz mennyiségeket fogyasztasz vagy valamire érzékeny vagy akkor az okozhat gondot.

természetesen nem maradandót meg semmi komoly gondra nem kell gondolni.

a legnagyobb gond talán ha valaki cukorbetegségre hajlamos aztán tömi magát gyors ch val,akkor simán kialakulhat cukor betegség de ha normálisan használja, nem ész nélkül akkor nincs ilyen gond.

2012. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , még meglátom hogy veszek-e táplálékkiegészítőket :D melyik a legmegbízhatóbb márka ?
2012. dec. 16. 22:27
 17/20 dirtboy ***** válasza:

nincs legmegbízhatóbb márka,ha normális tápkieget veszel normális helyen /nem vaterás hiper szuper olcsó de nagyon jó tejsavót/ akkor azt kapsz amit látsz az összetevők listáján.

holnap délután írhatok pár kieget ha kell csak írd meg hogy milyen árkategóriában legyen meg hogy mi kell,protein,vitamin stb.

2012. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt egy cikk a táplálékkiegészítők nélküli táplálkozásról, ha ezt a módot választanád: [link]

Nem kivitelezhetetlen, csak kb egy feneketlen gyomor kell hozzá. :D

2012. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D kajázás az megy xDD
2012. dec. 17. 16:14
 20/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ettől függetlenül szerintem egy multivitamin nem fog megártani.

Ezek közül bármelyiket választod, nem nagyon tudsz mellényúlni:

[link]

[link]


Sok sikert és kitartást! ;)

2012. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!