Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzózás közben megsérültem,...

Súlyzózás közben megsérültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bemelegítés ellenére megsérültem. Fáj a könyököm és folyamatosan zsibbad a kisujjam és a kézfejem külső oldala.

Elég ha pihentetem(bár a kezem folyamatosan használom, úgyhogy nemtom hogyan pihentessem), vagy menjek el az orvoshoz. Esetleg jegeljem, borogassam, fáslizzam?


2012. dec. 5. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan sérültél meg? Nem a könyékhajlatban lévő idegvégződést(vagy mit) ütötted meg valamilyen módon? Néha ha úgy járok, van hogy órákig fáj. Pihentesd.
2012. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pihentesd mindenképp. Én lóbalzsammal beszoktam kenni ilyenkor, az kicsit helyrerakja. És ezt éjszakára szoktam. Én meló közbe szoktam hasonlóan járni, és nekem ez vált be a legjobban.
2012. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 6. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lóbalzsam helyett én tőgykenőcsöt ajánlok, nekem az vált be a legjobban. Te majd kitapasztalod hogy melyik a jobb :)
2012. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!