Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni, edzeni,...

Hogy tudnék fogyni, edzeni, sportossá válni? Rengeteg sikertelen próbálkozás.

Figyelt kérdés

Üdv.

14 éves vagyok. Fiú. 173 cm, és mára már elértem a 80 kg-mot :(. Neki szeretnék állni edzeni, fogyókúrázni, sportolni, mert szeretnék már barátnőt.. Így sem vagyok csúnya, több embertől is hallottam már hogy: " helyes vagy, ha fogynál, nagyon jó pasi lenne belőled ". De egyszerűen nem bírom magam rávenni az edzésre. Eltűnt a motivációm. Egy nap nekiállok edzeni, akkor nagyon keményen edzek, másnapra meg már tömöm magam mindennel... Nagyon szeretek enni, imádom a jó ételeket... A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Tudna valaki segíteni, hogy tudom magam rávenni az edzésre? Egy konkrét edzéstervet előállítani nekem? Esetleg fogyókúrás étrendet? A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Jelenleg van pénzem, szóval tudnék venni hozzá étrendkiegészítőket. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, de nagyon kivagyok már, kikellett öntenem a lelkem. Ha van még kérdésetek, ide írhatjátok. Köszönöm hogy elolvastad.


2012. dec. 2. 09:56
1 2 3
 21/28 bumbi02 ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz.


Csak tudnám, miért van itt leoltva az, aki nem a tápkiegeket ajánlja? Nem tartom őket károsnak, csak egyszerűen felnőttem én is, és nagyjából mindenki anélkül, hogy a pénzét 14 évesen tápkiegekre pazarolta volna. És igen, sokan fogytak is le anélkül, hogy erre költöttek volna. 14 évesen nem tápkiegészítőkre kellene a zsebpénzt költeni szerintem.... És nem mindenkinek jelent szívfájdalmat, ha fogyás közben veszít 1-2 kiló izmot is. Nem mindenkinek az az élete, hogy hány kiló izom van rajta.

2012. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek az, nem is ezt írtam. Ja, örülök, hogy itt vagy, maradj még sokáig itt, nagyon sok hasznos tanácsot adsz, látszik is a százalékodon.:)
2012. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Na ácsi, a tápkieg csak a tápanyagok egy másik megjelenési formája, nem külön dolog, csodaszer vagy ilyenek. Van, akinek egyszerűbb használni őket, miért ne vehetné hát igénybe a segítséget? Senki nem mondja, hogy márpedig kötelező, de ha a helyükön kezeljük őket, hasznosak tudnak lenni.
2012. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 bumbi02 ***** válasza:

Már vártam hogy Mr. Top1-Montez mikor kezd hivalkodni a százalékkal:) Semmit nem jelent a százalék. A százalék azt jelenti, hogy mennyire szimpatikus amit írsz, és mennyire nem. Valószínűleg itt sose fogják felpontozni azt a választ, hogy tápkieg és étrend nélkül is edzhetsz.

(ui: a százalék azért se jelent sokat, mert míg alig 56% a hasznosságom - mivel 4 éve vagyok aktív felhasználó - , az aktív témaköreimben top10-ben szoktam lenni)

Tehát semmit nem mutat a százalék, de köszönöm a törődést.


Egy 173 cm-s fiúnak pedig 80kg-ról nem kell túl sokat fogynia, maximum 5-6 kilót, amit bőven meg lehet oldani úgy is, ahogy írtam. Pénztárca kímélőbb.

2012. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 dirtboy ***** válasza:

/(ui: a százalék azért se jelent sokat, mert míg alig 56% a hasznosságom - mivel 4 éve vagyok aktív felhasználó - , az aktív témaköreimben top10-ben szoktam lenni) /

az sem jelent semmit,én alig írtam pár választ egy másik kategóriában aztán 8adik voltam a kategória listában.

na az hogy van?


ha jókat írsz nem baromságokat akkor nem fog lemenni a % úgy mint neked.

nehogy azt mond már hogy hasznos válaszaidat ilyen szinten lepontozták.


lehet egyébként mást is írni,én ennél a kérdésnél nem pontoztam le senkit,nem is mindig az pontoz aki részt is vesz a vitában ezt már a 4 éved alatt kitapasztalhat add volna.

meg nézed a top listát aztán láthatod hogy kik a fő pontozók a sportban.

2012. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ééés hogy a kérdezőnek is mondjunk vlaamit, javaslom, hogy otthoni edzés helyett menj edzőterembe, úgy több a motiváció is, meg a lehetőségek is sokkal szélesebbek. Heti 3 súlyzós edzés mellé három aerob edzést rakj pihenőnapokon. amúgy a [link] keresgélj dolgokat. Nézd meg a Sárga Kapszulát (könyv), az pont neked van!
2012. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 dirtboy ***** válasza:

Achillesz

sima kajából aligha lehetne normális mennyiségű vitamint bevinni,hacsak nem veszed be hogy 60-80mg c-vitamin kell kb egy embernek naponta. /hogy egy vitamint mondjak/

2012. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
azzal nagyon sokat fogyhatsz, de ha nincs hozzá diétás étrend akkor SEMMIT :P
2012. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!