Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni, edzeni,...

Hogy tudnék fogyni, edzeni, sportossá válni? Rengeteg sikertelen próbálkozás.

Figyelt kérdés

Üdv.

14 éves vagyok. Fiú. 173 cm, és mára már elértem a 80 kg-mot :(. Neki szeretnék állni edzeni, fogyókúrázni, sportolni, mert szeretnék már barátnőt.. Így sem vagyok csúnya, több embertől is hallottam már hogy: " helyes vagy, ha fogynál, nagyon jó pasi lenne belőled ". De egyszerűen nem bírom magam rávenni az edzésre. Eltűnt a motivációm. Egy nap nekiállok edzeni, akkor nagyon keményen edzek, másnapra meg már tömöm magam mindennel... Nagyon szeretek enni, imádom a jó ételeket... A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Tudna valaki segíteni, hogy tudom magam rávenni az edzésre? Egy konkrét edzéstervet előállítani nekem? Esetleg fogyókúrás étrendet? A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Jelenleg van pénzem, szóval tudnék venni hozzá étrendkiegészítőket. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, de nagyon kivagyok már, kikellett öntenem a lelkem. Ha van még kérdésetek, ide írhatjátok. Köszönöm hogy elolvastad.


2012. dec. 2. 09:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy baromságot írsz. A szaunaruhával, fogyiövvel és egyéb semmire nem jó cuccal CSAK vizet vesztesz rövid távon, amit utána pótol a szervezet. Zsírt semmit nem adsz le vele. Hülyeséget írsz!!!
2012. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Sznofru ***** válasza:

Az hogy valakinek megy edző nélkül az nem jelenti hogy mindenkinek megy :)


Otthon ha eddig sem edzettél, vagy igen és abbahagytad, akkor ezután sem fogsz, vagy abbahagyod. Miért lenne most másképp?

2012. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Mi van, talán személyi edző vagy és kell a kuncsaft? :)

Millióan edzenek edző nélkül és otthon is, szóval nem gondolnám, hogy mindenkinek személyi edzőhöz kell egyből rohangálni. Az más kérdés, ha versenyezni akar valaki.

Én 27 éve edzem, de ha versenyeznék, akkor én is kikérném nálam még tapasztaltabbak véleményét, de hogy mindenki edzőhöz járkáljon az baromság és az sem tuti, hogy akkor nem hagyja abba!

2012. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

:( jólvan na, bocsi, nem rossz szándékból irtam

Srác! felejtsd el a szaunarucit - butaság

2012. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Sznofru ***** válasza:

Nem vagyok személyi edző, nem kell semmiféle kuncsaft :)

Tudom, hogy 27 éve edzel, mert minden második hsz-ben leírod. Nem kell mindenkinek edző, de ha valaki nincs motivációja és még mellé otthon akar edzeni, az nem fog működni. Erre írtam azt, hogy menjen edzőhöz, de mivel még erre sem képes, hogy párszor elmenjen, esélytelen, hogy bárhogy is edzen :) Engem annyira nem érdekel, tanácsot adtam, ha megfogadja megfogadja, ha nem, nem.

2012. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én is csak tanácsot adtam, amit már sokan megfogadtak, nem kevés eredménnyel!:)
2012. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Dirtboy és Montez

Ezekben a dolgokban én más állásponton vagyok. Azt elhiszem, hogy szélsőséges megterhelés esetén (versenyszerű sport) szélsőséges táplálkozásra van szükség, ami természetes módon már-már megvalósíthatatlan. De annak, aki hetente kétszer-háromszor gyúrogat, véleményem szerint egyáltalán nem szükséges ilyen-olyan kivonat, vitamin, meg egyebek. Sőt már ott tartunk, hogy az egyszerű fogyókúrázó azt kérdezi, milyen táp.kieg. kell neki.


Én még nem olvastam olyan tudományos cikket, ami titeket igazolna. Viszont a különböző táplálékgyártók marketingje remekül működik.

2012. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Végül is nem muszáj mindenben egyetértenünk. Én továbbra ajánlani fogom a vitamint és proteint mindenkinek, nem csak a sportolóknak.
2012. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 bumbi02 ***** válasza:

Most már a fogyókúrákhoz is tápkieg kell? Édesanyám miután megszülte bátyámat, majd engem és ikertesómat, nem kicsit elhízott és 100 kiló fölé lépett, sose szedett tápkieget, mégis sikerült lefogynia 70 kilóra.


Nekem is sikerült ledobnom pár hónap alatt 10 kilót, nagyjából azzal hogy futottam naponta 7-8km-t, fociztam napi 2 órát, nem nasiztam annyit amennyit szoktam, és edzettem.

2012. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok bumbi, nagyon okos és ügyes vagy és milyen szerencse, hogy megszülettél.:)

Le lehet fogyni tápkieg nélkül is, de nem ugyanaz a végeredmény. Nem mindegy nekem, hogy a végén mennyi izmot vesztek.

2012. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!