Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni, edzeni,...

Hogy tudnék fogyni, edzeni, sportossá válni? Rengeteg sikertelen próbálkozás.

Figyelt kérdés

Üdv.

14 éves vagyok. Fiú. 173 cm, és mára már elértem a 80 kg-mot :(. Neki szeretnék állni edzeni, fogyókúrázni, sportolni, mert szeretnék már barátnőt.. Így sem vagyok csúnya, több embertől is hallottam már hogy: " helyes vagy, ha fogynál, nagyon jó pasi lenne belőled ". De egyszerűen nem bírom magam rávenni az edzésre. Eltűnt a motivációm. Egy nap nekiállok edzeni, akkor nagyon keményen edzek, másnapra meg már tömöm magam mindennel... Nagyon szeretek enni, imádom a jó ételeket... A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Tudna valaki segíteni, hogy tudom magam rávenni az edzésre? Egy konkrét edzéstervet előállítani nekem? Esetleg fogyókúrás étrendet? A szüleim segítenének, beszéltem már velük, mondta anyám hogy megvenné a kajákat is. Jelenleg van pénzem, szóval tudnék venni hozzá étrendkiegészítőket. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, de nagyon kivagyok már, kikellett öntenem a lelkem. Ha van még kérdésetek, ide írhatjátok. Köszönöm hogy elolvastad.


2012. dec. 2. 09:56
1 2 3
 1/28 dirtboy ***** válasza:

szálkásító diéta kell,ezt nem kell nagyon megtervezni mert a bodybuilder.hun vannak minta étrendek csak azt kell hozzád formálni kicsit.

edzésnek aerob mozgás kell heti 3-4x40-50perc.

hogy melyik aerobot választod rád bízom de a futás a legjobb.


kiegek közül vitamin kell pl multi pro.

kell protein ezek közül a tejsavót ajánlom pl a stillmass 6:3:1 tökéletes lesz.


ajánlok még aerobhoz l karnitint.

karnitinből pedig a folyékony verziót vedd a BTU 100 000-res folyékony karnitinje nem drága és nagy dózisú.

2012. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Sznofru ***** válasza:
Rosszul állsz neki. Keményen edzel az első edzésen, de az nem jó. Fokozatosan kell csinálni. Szépen lemész és picit edzel, és fokozatosan egyre komolyabban. De az is jó, ha már van pénzed, hogy elmész egy személyi edzőhöz. Ő elmondd neked mindent ezzel kapcsolatban, és hajt. Vegyél bérletet nála és ha nem akarod hogy elbukd a pénzed, akkor kénytelen leszel lejárni. Pár alkalom után érezni fogod a változást és ez erőt adhat. Beszélj az edzővel az akarathiány és motiváció hiányáról.
2012. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
23%
14 évesen hagyd ezeket a műtáplálékokat. Meg később is. :-) Étkezz "normálisan". Rendszeresen, naponta 4-5 alkalommal, de soha nem pukkadásig. A műételeket (gyors leves, pulykadobverők, meg társaik) a minimumra. Csipsz, édességek a minimumra. Friss zöldség bátran, gyümölcsöket is egyél. Húsból a soványakat részesítsd előnyben. És mozogj sokat.
2012. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ, rendes vagy :)
2012. dec. 2. 10:09
 5/28 A kérdező kommentje:
Személyi edzőhöz nem megyek, jó lenne, de van itthon edzőgépem ugyhogy felesleges lenne még a plusz kondibérlet.
2012. dec. 2. 10:11
 6/28 dirtboy ***** válasza:

ne hidd el Achillesznek hogy ezek mű táplálékok mert nem azok.

Achillesz nem kéne badarságokat írni.

mi benne a mű?

2012. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Sznofru ***** válasza:
Látod ez a gond. Egy személyi edző adna neked motivációt, illetve "kénytelen" lennél elmenni hozzá. Azt mondtad van pénzed, nem? Akkor ennyi pluszt nem bírsz kiadni? Te tudod, de azt hiszem tudom mi lesz a végeredmény.
2012. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, de először megpróbálom egyedül. Ha nem megy akkor jön a te terved :)
2012. dec. 2. 10:21
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem kell személyi edző! Én is 15 évesen kezdtem edzeni és már 27 éve nyomom. Soha semmi nem tántorított el, nem hagytam ki heteket sem. Jól be kell melegíteni, szabályosan nem túl nagy súllyal végezni a gyakorlatot és nem lesz gond az ízületekkel sem.


Achilles én örültem neki pár napja, hogy megint írogatsz ide, de most nagyon nem értek egyet veled. Mi az, hogy műkaja?? A protein tápkiegek is természetes fehérjék, semmi baja nem lesz tőle senkinek! Igaza van Dirtboy-nak!

2012. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
0%

gondolj egy lányra

én akkor tudok fogyni, ha belezúgok valakibe :)

és most megkockáztatom, hogy lepontoznak, de én nem vagyok szakértő, csak a pici agyam után megyek amikor fogyózom

de nekem ami a legnagyobb segítség az a fogyikrém + szaunaruha (szauna alatt pamut ruci, felette melegítő)


[link]

2012. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!