Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit jelent vetkőző sorozatot...

Mit jelent vetkőző sorozatot csinálni, erőltetett ismétlést, és triszettet?

Figyelt kérdés

14/L vagyok, 55 kg.2 hónapja edzek, 60 kg-al guggolok. Márciusba versenyem lesz, addig a lehető legnagyobb fejlődést szeretném elérni. Azt tanácsolták, hogy csináljak vetkőző sorozatot, erőltetett ismétlést, és triszettet...nem igazán tudom hogy mit jelentenek ezek.

Hogy edzek hogy minél nagyobb fejlődést érjek el márciusig guggolásban? Hány kg-al hány ismétlést csináljak?



#verseny #edzés #fejlődés #guggolás #vetkőzö sorozat #erőltetett ismétlés #triszettek
2012. nov. 19. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :O Jó..higyj amit akarsz..nem hazudnék itt..ha segítséget kérek, akkor mi a francér hazudjak? Senki nem tudja ki vagyok.....semmit nem érek el vele !!!

A guggolásom nagyon jó..a fekve nyomásom rossz..35 kg.

a felhúzásom 85 kg egyszer...ebbe is belekötsz ? :)

Nem tudom miért hitetlenkedsz..Az edőm egyben a konditerem vezetője is..megtanított mindenre, és rengeteget segít nekem a fejlődésbe.ruhát húzott rám..guggoló ruhát abba 70-be ment 1 ...

Nem értem az ilyen embereket..semmi sem lehetetlen!!!


Utána olvastam neten, és a guggolástól akkor gyilkolod le a térded, ha helytelenül csinálod..elvileg..:/ de annyira még nem értek hozzá.

2012. nov. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!