Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki nap közben iszogatja...

Ha valaki nap közben iszogatja a tömegnövelőt, az mennyire zsírosodhat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy genetika meg minden, de pl egy ektomorfnál ez nagyon gáz lenne ha kb 100gramm Jumbot (30%-a fehérje kb) eliszogatna nap közbe rendes étrend közepette?


Csinálja így valaki közületek? Beválik? Mert ha csak edzéskor innám akkor az 2-3 naponta lenne, nekem meg kéne a ch.



2012. nov. 17. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van "rendes" étrended akkor minek akarsz extra cukort bevinni?
2012. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a rossz oldala a dolognak, hogy zsírosodhatsz vele, hanem hogy felesleges gyors szénhidrátokkal bombázni az inzulinrendszert edzés utáni időponton kívül. Ezzel rontod az inzulinrezisztenciát és elősegítesz vele egy későbbi cukorbetegséget.

Magyarul: napközben nem kell cukrokat iszogatni bakker!!:)

2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

" Edzés után nem gondolnám. Egy 80kg-s srácnak simán bemehet edzés után ennyi szénhidrát.(Főleg, hogy 6 fajta szénhidrátot tartalmaz) A cukor része, pedig egyáltalán nem sok, lévén hogy tömegnövelőről van szó.:)"


Ezt a Jumbora írta egy hozzá értő srác a scitec.hu-n. Remélem igaza van. Bár Montez véleméyne is megfontolandó de sztem ennyi cukrot még be lehet vállalni!


(a rendes étrendet úgy értem, hogy még kéne egy kis plussz ezzel :/ )

2012. nov. 17. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a válszom, akkor láthatod, hogy én is csak edzés utánra javaslom.
2012. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napközben étkezéskor pl. miért nem dobsz be 6g BCAA-át? Vagy miért nem gurítassz le 15g EAA-at? Miért a szénhidrát?
2012. nov. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a szénhidrát mennyiség, amit sem a májad, sem pedig a izmod nem képes raktározni, illetve a szervezeted energiaként nem hasznosít, abból zsírlerakódás képződhet.
2012. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!