Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv, mennyire okés?

Edzésterv, mennyire okés?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemben kérdeztem, hogy mehet-e egy héten 5 edzés, amire azt mondtátok, hogy igen, amennyiben úgy érezm tudok regenerálódni. Nos, szerintem igen, és a következő felosztásban edzem:


Hétfő: mell

Kedd: Kar

Szerda: pihi

Csütörtök: hát

Péntek: váll

Szombat: láb


Mivel már hosszabb ideje edzem (2 éve) így nincsen az edzések után olyan intenzív izomlázam hogy majdnem bef*sok, inkább csak az érzés, hogy megdolgoztattam. (keményen edzem azt hozzáteszem:)


Szerintetek?



2012. nov. 16. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ez így jó, de ez nem terv, csak az izmok heti felosztása.:)
2012. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van Montez, hülyén fogalmaztam, de lényeg hogy az elgondolásom jó :)

Köszi:)

2012. nov. 16. 19:08
 3/3 poiu ***** válasza:
Én most azzal kísérletezem (nagyon kezdő vagyok, 10 hónapos :-), hogy a lábat is szétszedem három részre (nem szó szerint:-), eddig úgy tűnik bejön. A kart a legvégére teszem egy kevés lábbal (egyre morbidabb), mert a karodat muszáj használnod az összes felsőtest gyakorlatnál. Szóval ha kedden lenullázod a karod, akkor hiába pihensz egy napot, a hát és a váll gyakorlatok nem biztos, hogy 1000%-osak lesznek.
2012. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!