Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zsír átalakulhat izommá?

Rudidundi kérdése:

A zsír átalakulhat izommá?

Figyelt kérdés

A zsíros a tested az átalakulhat izommá?

A nevelő apámmal ezen veszekedtünk. Én azt mondtam h nem



2012. nov. 11. 20:11
1 2
 11/18 SSanchez ***** válasza:
100%
Jaja pontozzatok lefele:)) Zumba ellenesek!!!
2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

de komolyan már egy kis poén sem fér bele bakker?

Pont rólam azt gondolja valaki, hogy ennyire nem értek hozzá, hogy komoly szándékból leírnék ilyen baromságot?

Eszem megáll!

2012. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 SSanchez ***** válasza:
Gyengébbek kedvéért elmagyarázom, a sok tinirib@nc zumbával akar lefogyni milka csoki mellett, röviden ennyiiiii:) Azóta ez szállóigévé vált:)
2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Na jó akkor adok értelmes választ is! Tehát a zsír nem fog semmilyen kémiai hatás miatt átalakulni izommá. Olyan viszont van,hogy lefogy eltűnik a zsír nagyrésze( azért minimális szír mindenkin van) és látszódni fog az izom.. és hülye megfogalmazásban a zsír helyére izom kerül..


Amúgy igazából nincs bajom a zumbával kezdőknek tökéletes...

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 SSanchez ***** válasza:
mondjad már el nekem more, hogy mi különbözteti meg a kezdő és a haladó szálkásító embert? ez is olyan, mint a wow, hogy szintek vannak zumba 1-5 szintig jó, akkor az kezdőnek megfelel? kocogáshoz már 10-es szint kell, ezért azt kezdők ne végezzék?
2012. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hzsozsol válasza:
kutyából nem lesz szalonna :D
2012. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a zsír átalakulhat energiává az edzés folyamán, ennek következtében épülhet az izom elegendő fehérjebevitel mellett (ketogén diéta)


szal a zsírból közvetlenül sose lesz izom:D csak annyira mint a szénhidrátból, ugyanúgy csak energiát tud szolgáltatni, de sokkal rosszabb hatásfokkal mint a szénhidrát, ezért nem csinálják, cask az elvetemültek a ketogén diétát, mert elég rendesen megviseli az embert.

2012. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok, amúgy a legérthetőbben, vegyél egy kevés disznó zsírt, meg egy kevés csirkemellet (az is izom)


rakd egymás mellé, mondg meg apádnak, h magyarázza már el, hogy abból a trutyiból (zsír) milyen kémiai reakció folyamán lesz izom :D

2012. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!