Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen így a diétás étrendem?

Milyen így a diétás étrendem?

Figyelt kérdés

Mennyiségnek még nem számoltam utána, először arra gondoltam, meghatározom, mit fogok enni, hogy könnyebb legyen a bevásárlás.


Tehát:


Első étkezés: zab, fehérjeturmix

Második, harmadik, negyedik étkezés: csirke vagy hal, tojás(fehérje), zöldségek, esetleg pufirizs/barna rizs

Utolsó étkezés: sovány túró, lenmagolaj


Edzés után fehérjeturmix


2012. nov. 2. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jók lesznek a mennyiségek, akkor tökéletes. BCAA és/vagy glutamin még mehetne, ha anyagilag belefér. +L-karnitin is segíthet.
2012. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi


a kettő közül melyiket ajánlod inkább, ha az egyik fér még bele a keretbe? mármint bcaa és glut. közül, karnitin van

2012. nov. 2. 10:18
 3/5 JayC ***** válasza:

-a lenmagolajat ne este idd.

-BCAA a fontosabb, egyértelmű.

-edzés utáni fehérjeturmixba tehetnél valami szénhidrátot is, zabpehely, vagy glutamin(ha emellett döntesz).

2012. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi


akkor a lenmagolajat mikor? azt olvastam, hogy nem szerencsés keverni szénhidráttal, de a többi étkezést, ugye tartalmaz azt is... vagy nap közben - étkezésen kívül - is lehet inni?

2012. nov. 2. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a túróhoz teszem, de nem akarok ezen összeveszni.

Nekem nem fér bele a diétába edzés utáni ch, max tényleg egy kicsi zab vagy a glutamin. BCAA még jobb és az mehet edzés előtt is.

2012. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!