Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tetszik a box, itthon hogyan...

Tetszik a box, itthon hogyan eddzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tetszik nagyon a box. Edzésre járni nem fogok. Itthon milyen módszerekkel eddzhetek??? Csak hobbiból! Nem akarok verseny szerűen.

Gondolom vannak állóképességi gyakorlatok, reflex.

Súlyzóval milyen gyakorlatokat végezzek ami segít abban hogy erősset üssek??



2012. nov. 1. 09:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azért, mert egy kis paragép tinédzser, akit felpofoztak nagyszünetben, és most kitalálta, hogy ő lesz a nagy harcos, otthonedzéssel, és évvégére jól lenyomja a köcsögöt, aki legépelte az isiben.


szánalmas.

2012. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ja így már értem.

Karatekölök homemade :D

2012. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 aikiboxer ***** válasza:
Jól mondják, otthon teljesen esélytelen. Ha edzésre nem akarsz járni, válassz más sportot, pl. futás.
2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olvastam itt a kommentokat...Hat en sirtam rajtatok. Mindenki karaterol meg boxorol meg kitudja mikrol beszel...De itt senki se tudna magat meg vedeni magat az utcan ,a illatos,kenyelmes,klimatizalt edzoteremben szerzett tudasaval.Tik puhany kis kolykok vagytok akiknek a szulei mindent meg adnak csak azert ,hogy neki ne kelljen dolgozni..Es ezert is fogjatok mindig is megkapni.Nem mondom ,hogy én nem kaptam meg mindent az anyamtol de én tudom mi az ,hogy ha nincs!...Vissza terve a verekedesre,gyengek vagytok addig amig nem mentek at tobb utcai verekedesen.Meg se tudnam szamolni mennyi verekedesen mentem át és mennyit láttam...De egyet mondhatok ,hogy volt amikor kaptam én is párat,de soha nem én feküdtem ki K.O-val...Es tudjatok miert? Mert ez bennem van ...Mennyi MMA-s meg boxolo köcsögöt lattam kiterülni egy legyintestől. Gyengék vagytok és mindig is azok maradtok addig amedigg otthon ültök a biztonsagban. Üdv. felvidekrol
2013. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 aikiboxer ***** válasza:
#15: Ne így nézd a dolgokat, mert nyilván nem mindegy, hogy valaki rendes családban nő fel, tanul, sportol és dolgozik; vagy valaki az utcán nő fel és a testi erejétől függ az élete. Hanem azt vedd számításban, hogy mi lenne HA te is megtanulnál rendesen küzdeni, akkor milyen erős lennél. Talán nem is kellene többet verekedned.
2013. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ki mondta ,hogy nem rendes családban nőttem fel ? Dolgozó,tisztes államporgárok vagyunk.
2013. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 aikiboxer ***** válasza:
Hogyan kerültél ennyi utcai verekedésbe?
2013. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindig máshogy.Volt mikor én kerestem a bajt és volt mikor megtalált.
2013. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!