Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő? Ti mit ajánlotok?

Tömegnövelő? Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Myomaxre gondoltam(megéri?), eddig sárga jumbot szedtem jó volt .. egy ideig most váltanék
2012. okt. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Myomax nagyon jó de rohadt drága. Olcsóbbra jössz ki, ha veszel protein port és hozzá valami gyors szénhidrátot (vitargo ha van pénz, ha nincs akkor dextróz) és azt iszod edzés után. Fehérjéből a testsúlyod fele kell grammban, gyors szénhidrátból max 50g. A fehérjeporból értelemszerűen ki kell számolni, hogy mennyi kell, mert nem 100%-ban tartalmaz fehérjét.
2012. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a Myomax marha drága, szerintem annyit nem ér.

Inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2012. okt. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tény a Myomax drága, nagyon drága, de mág sem ebből a 3 dologból áll:

protein - szénhidrát - kreatin?!?!

2012. okt. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HI-Anabol Gain egy whey alapú tömegnövelő, ami 38% fe...hérje és 47% szénhidrát mellett, adagonként 3g HMB, 2700mg creatint, és 50mg B-ecdysteronet tartalmaz. 100g-ban közel 23g BCAA és 45g EAA aminot tartalmaz. Természetes vitaminok is a csomagban. 3000g csak 14.900Ft POSTAKÖLTSÉG NINCS. [link]
2012. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!