Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen TÖMEGNÖVELŐ-t ajánlotok...

Milyen TÖMEGNÖVELŐ-t ajánlotok, ami megfizethető?

Figyelt kérdés

Amikre szeretnék választ kapni:

-Ha veszek egy tömegnövelőt,akkor az lehet hogy napi 3 adagot osztok be egy napra,és hogyan osszam ezt be?

-Milyen a LEGhasznosabb tömegnövelő?

-Fehérje és a tömegnövelő között mi a különbség?

És még ha tudjátok kiegészíteni,mik a tudnivalók,kérem írjátok le.(mellékhatások pl. ) Köszönöm!!!



2012. júl. 9. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

-az első kérdést nemértem. miaz hogy napi 3adagot egy napra?

-leghasznosabb nincs. mindenkinek más kellhet. étrendtől, genetikától függően.

-fehérje és tömegnövelő között az a különbség hogy a tömegnövelőben van szénhidrát is és egyéb kiegészítő dolgok is (fehérjékben is szokott lenni kevés de az nem számít)

-mellékhatásai nincsenek

-legfőbb dolog amit tudni kell róluk hogy edzés után fontosak illetve még reggel lehet enni. ezek a táplálékkiegészítők semmit nem érnek ha amúgy a táplálkozásod nincs rendben.

-mi számít neked megfizethetőnek?

én pl. most tömegnövelő helyett 100% whey protein professionalt keverek dextrózzal és valamivel olcsóbb mint egy tömegnövelő és kb ugyanazt tudja, ráadásul kitudod keverni a neked legmegfelelőbb fehérje és szénhidrát arányt.

SZÓVAL, először kaját rakd rendbe aztán ha könnyen hízékony vagy akkor kevesebb kalória tartalmú (pl volumass35), ha nehezebben akkor nagyobb kalória tartalmú tömegnövelőt keress (pl. jumbo); vagy teis vehetsz fehérjét + dextrózt (szőlőcukor, de nem a sima bolti zacskós!) és kikeverheted magadnak. most hirtelen ennyi jutott eszembe

2012. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adnak hozzá adagolókanalat és rá is lesz írva a dobozra, hogy egy adag az hány adagoló kanál. Tömegnövelőt én MHP Up your mass-t vagy Isomass extreme gainert vennék.A fehérje és a tömegnövelő között az a különbség hogy a fehérje általában csak fehérjét tartalmaz míg a tömegnövelő az fehérje + szénhidrát. Meg milyen mellékhatásokat akarsz? Ez csak táplálékkiegészítő nem szteroid....
2012. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb legyen egy normális tömegnövelő étrended, amit kiegészítesz tömegnövelővel vagy ami szerintem jobb: fehérje+gyors ch edzés után.

Leghasznosabb nincs, mert sok jó termék van, mindenkinél más lehet a jó.

Az a legfőbb különbség, hogy a tömegnövelőben van szénhidrát rész is, sőt az a nagy része.

Ne válassz szerintem olyan tömegnövelőt, amiben a fehérjetartalom 30% alatti. De inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és edzés után ahhoz tegyél 40-50g dextrózt vagy vitargo-t.

Mellékhatás nincs, ha normális adagban használod és főleg edzés után. Más időpontban ne egyél dextrózt vagy cukros tömegnövelőt.

Gondolom lesznek kérdések még.:)

2012. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:

Én azt ajánlanám, hogy először tudást szerezz:


[link]

[link]


Mielőtt bármit veszel, ezeket olvasd át és lehetőleg értelmezd is. Más különben hamar csalódás érhet.

2012. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1./ edzésnapokon 1 adag edzést követően, pihenőnapokon ébredéskor éhgyomorra.

2./ a tömegnövelő lényege hogy proteinhez hozzáadnak olyan inzulogén anabolikus tápanyagokat, amik az izomnövekedést serkenthetik. Vannak alap, standardok, ami protein nagy mennyiségű szénhidrát, és (egy fokkal minőségibb) már creatint is tartalmaz. És van a mási kvéglet, azok a bizonyos all-in-one készítmények, amikor még az "istent" is belepakolják.

3./ A tömegnövelő fehérjét is tartalmaz, míg az egyre több silány protein már hozzáadott szénhidráttal butított. Van olyan proteinnek "álcázott" valami, ami több szénhidrátot tartalmaz, mint a standard tömegnövelő.


Tudnivalók az lenne még sok. Tehát szerintem alaposan körbe kellene nézni ezzel foglalkozó irományokba.

2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A napi 3 adagot úgy értettem,hogy hallottam hogy valaki reggel,edzés után,és este is iszik.De most már erre választ kaptam,hogy napi 1adagot igyak,és amikor nem edzek reggel,üres gyomorra.Egyébként nagyon nehezen hízok,190cm magas vagyok,és 72 kiló(nem csont vékony)Nagyon sokat eszek,és valami Étrend szerűséget,ami ..egy átlagos embernek megfelel tudnátok írni?Köszönöm!
2012. júl. 10. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Tömegnöveléskor napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Itt találsz mintaétrendeket: [link]


Én pl. nem javaslom reggelre a tömegnövelő készítmények használatát, mert általában cukrokat tartalmazó a ch részük. Kivéve MHP up your mass. Az mehet, de a többiben lévő egyszerű cukrokat nem kéne iszogatni edzés utáni időponton kívül. Napközbenre és reggel is inkább zabpehely+protein a nyerő vagy szilárd kaja.

2012. júl. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zakathol ***** válasza:
Nehogy elolvasd amit linkeltem...
2012. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!