Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen kreatint használtok...

Kevin42 kérdése:

Ti milyen kreatint használtok es hogyan?

Figyelt kérdés
17 éves 170cm magas 60 kg vagyok. Lassan egy éve edzek, 2 hónapja szedek fehérjét (Biotech Whey Zero) Elötte Scitec 100% Whey protein... A biotech mellé szeretnek kreatint szedni. Hogy miért? Több ismerősöm is szed és aztmondják hatásos. Mellesleg Én is látom rajtuk. Szóval, tudnátok tanácsot, segítséget adni? A Bioteches termék előnyben, mert azt könnyebben betudom szerezni, egyszer egy hónapban ráadásul 20%kedvezménnyel.

2012. okt. 16. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1., Étrend rendben legyen.


2., Az edzések megfelelő idejűek, a gyakorlatok kivitelezése megfelelő, az alap dolgok tehát megvannak.


3., A kreatint Monohydráttal érdemes kezdeni, feltöltöd magad.


A biotechnél vannak 100% Monohydrátok, tökéletes az neked. Az elején szerintem kisebb adaggal vegyél, mert ha nem bírja a gyomrod akkor a nyakadon marad egy jó nagy adag :)

2012. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek, sima monohidráttal kezdj, van a Biotechnél is.

És igen, kaja is legyen rendben + multivitamin is kell, pl vitabolic, ha már biotök.:)

2012. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hó elején akkor majd veszek egy 500 g-osat. Hogyan szedjem? Addig oké, hogy 5g 500ml gyümölcslében, de edzés előtt és után is két adag, de a shaker ügye 700mls. Akkor kétszer fél litert kell meginni közvetlenül edzés előtt és után is? Muszáj gyümölcslében? Ha nem akkor mivel lehet még helyettesíteni?
2012. okt. 17. 16:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és pihenőnapokon mikor igyam? Előre is köszi!
2012. okt. 17. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Mehet sima vízzel is kaja előtt 15-20 perccel. + mehet edzés utáni turmixba. Pihenő napon ugye nincs szénhidrátos turmix, így a kaják előtt menjen 20 perccel.
2012. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy kaja előtt? A net azt írja, hogy edzés előtt és után kell igyam. És akkor milyen mennyiségbe? 10g 1 liter vízbe nem sok edzés előtt meg után?
2012. okt. 17. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:

figyu: edzés után én is írtam hogy mehet a turmixba, mert ott van gyors szénhidrát, ami segíti a felszívódást.

Más alkalomnál pedig kaja előtt kell 20 perccel. 5g-os adagok kellenek egy bevitelre és ez menjen fél liter vízbe.

De itt egy cikk, mert nekem nem hiszel:

[link]

A vége felé keresd.

2012. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szo h nem hittem el, csak nem tudtam h szándékos volte. Elolvastam a lényeget. Utolsó kérdés. Ha megiszok 5 gt reggel ehgyomorra, akkor utána igyam a reggeli fehérje turmixomat, vagy még elotte? Vagy keverjem?(Ha jól ertelmeztem a cikket akkor ezt nem nagyon szabad)
2012. okt. 17. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Először napi négy adagot igyál egy hétig.Azután napi kettő elég,max három adag!Ha van edzés akkor elötte igyál és vagy utánna vagy lefekvés elött.Ha nincs edzés akkor meg oszd el az adagokat.Én az egyiket mindig ébredéskor iszom.
2012. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és ne keverd turmixba.simán vízzel!
2012. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!