Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo mellé szedjek kreatint?

Jumbo mellé szedjek kreatint?

Figyelt kérdés
Ezelőtt is szedtem már Brutal CRE_ATP-t és nagyon meg vagyok elégedve vele! Arra gondoltam Jumbo-val kombinálva még jobb lenne!

2012. okt. 6. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehet a Jumbo mellé is, de tömegnövelőt csak edzés után javaslok. Más alkalomra inkább protein kellene összetett szénhidráttal. Illetve remélem van étrended, mert anélkül nem lesz jó.
2012. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, étrend kb 80%-ban megvan nem mindig tudom betartani (munka miatt) de igyekszem! Akkor Jumbo edzés után, Brutal edzés előtt jó lesz igaz? Meg veszek mellé valamilyen proteint is! Csak ne lenne ilyen drága ez a sport! :D
2012. okt. 6. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha adhatok még pár tanácsot, akkor én helyedben nem kapszulás gazdaságtalan kreatint vennék, hanem pl monohidrát port vagy kreatin akg port. Mert sima por kiszerelésben többszörösét kapod ugyanazon áron, mint amennyibe egy kapszulás pár száz grammos termék kerül.

A másik pedig, hogy ha van egy jó tejsavóproteined, akkor nem muszáj venni mellé még tömegnövelőt is, hiszen edzés után teszel a proteined mellé 50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt és kész a tömegnövelőd. Más alkalomnál pedig a proteinhez összetett ch-t teszel, tehát reggel pl. zabpelyhet.

2012. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen proteint ajánlanál úgy kb 5000ftig? Tudom kevés de ennyi a keret! Plusz akkor a monohidrátból is mondanál egyet kettőt ebben az árban? Jumbo-t mindenképp ki próbálom kíváncsi vagyok rá, sok jót hallottam róla
2012. okt. 7. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Pont azért írtam, hogy ha kevés a lé, akkor nem éri meg tömegnövelőt venni, tehát Jumbo-t sem. Az is csak fehérje és ch megszórva pár mg egyéb anyagokkal, amik jól mutatnak a dobozon. Hidd el, nem ezen múlik a fejlődésed, hanem az egész napi kiszámolt étrendeden. Tehát nem egy kiegészítőn.

5 ezerért csak 1 kilós (ill. általában 900g) kiszerelést tudsz venni, ami nem valami gazdaságos. Jobb egy 2,3 kilósat megvenni, mert az fajlagosan olcsóbb.

Proteinből: stillmass 6:3:1 (ebből nincs 1 kilós), vpx syngex, biotech nitro pure whey gold, scitec 100% whey prof., twinlab whey fuel, dymatize elite whey, california fitness 100%whey, stb.


Kreatinból sima monohidrát por, pl dymatize micronized, stillmass, vagy bármelyik jó, akár biotech is.

Vagy kreatin akg, pl stillmass.

2012. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!