Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam formába magam?

Hogyan hozzam formába magam?

Figyelt kérdés
Elég vastagok a combjaim és a hasam is kikerekedett:S Milyen mozgást végezzek, hogy izmosabb legyen a combom és laposabb a hasam. És az utóbbi időben elég fáradékony vagyok, nincs kedvem, erőm semmihez. Esetleg milyen ételeket vezessek be az étrendembe? Tudtok olyan website-ot ajánlani ahol többet tudhatok meg ezekről? 17/L
2009. aug. 3. 17:05
 1/2 anonim válasza:
25%

Ha nincs kedved, akkor a huszadik oldalon is leírathatod, hogy "mozogj, egyél keveset", egy centivel sem jutsz előbbre, és csak ülsz majd a saját bánatodba süllyedve, várod majd a halmozódó hájtengerben keserűen zokogva, várva a herceget fehér lovon, aki nem jön el, nem csak akkor, de soha nem jön, senki nem fog szeretni a zsír pedig lassan megfullaszt, a koleszterin öl majd meg vagy a szívinfarktus, miközben a vékony lányokat szidod, nem fogsz sehova sem eljárni, és szép lassan felemészt a súlyod, mielőtt rádöbbennél, hogy a fiatalságod mellett az életed is ráment a szánni való lustaságodra.


Eh, tornázz és fogyassz sok zöldséget.

2009. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Néhány perces sportantropomatriai mérés után egyedileg testalkatomra kaptam nagyon hasznos tanácsokat pár éve a XIII. kerületben. Nekem egy ismerősöm ajánlotta, itt kértem időpontot:www.mitsportoljak.hu
2009. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!