Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányak mit számít a kocka has?

Lányak mit számít a kocka has?

Figyelt kérdés
Ha pl egy fiunak van kockahasa az jobban bejön mint egy olyan akinek nincs?

2012. szept. 27. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
ja bocsi lányok akart lenni :)
2012. szept. 27. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek van:)
2012. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soknak tetszik,van akinek nem.De a vicc,hogy az ilyen "éhségkockás" 50 kilósakra mondják,hogy milyen izmos..
2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figy, nekem van kokcahasam, adonisz öv-em , strandon, fürdőkban jó kis beszédtémákhoz vezethet, amikor valaki megdícsér, hogy milyen izmos vagy, de ettől még nemlesz csajod:)
2012. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmadik jól mondja. Offolok, de amúgy tényleg tudni kéne sokaknak a különbséget aközött, hogy valaki szálkás-inas mert rá van "száradva" a bőre vagy pedig tényleg van izomtömege, amit edzéssel ért el.

Egyébként meg engem is dicsértek már meg, hogy hű, jól áll, mit edzel stb... de elmondták azt is, hogy felszínes lenne csak ez alapján választani. Ez csak hab a tortán de ez így is van jól. Biztos van olyan egyéjszakás-agyamputált-jerseyshoreszocializált aljanép, akinek ez a #1. szempont, de hát nekem nem az ilyenek kellenek :)

2012. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!