Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3hónap alatt lehet kocka hasam?

3hónap alatt lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés

Fogadtam az egyik barátommal hogy 3 hónap alatt lesz kocka hasam! Ez ügyben beszéltem egy 7éves karatéssal és mondtah ogy lehet kocka hasam ezért lenni-e kell egy kis hurkámnak amire megy a kokca (vagy valami)! Aztán csináljak kétnaponta (azért kéntanponta mert izomlázra ne mlehet rendesen gyúrni) 4x100 felülés és 4x100 hasprést! aztnán egy kis futás!

Adataim:

kor:14

súly:72

magasság:173



2012. szept. 16. 01:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Menj el Bakó Gábor jazztánc tréningjére heti 3x, és akkor már másfél hónap múlva lesz kockahasad!

2012. szept. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 *Glissade* ***** válasza:

Igen?:)

Nekem évek alatt nem lett kocka hasam tőle, pedig nem heti 3 óra, hanem napi 3-rom óra tánc volt.

2012. szept. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Étrendtől függ. Szálkásító diéta nélkül ezer felüléstől sem lesz kockahas, ugyanis NINCS helyi zsírégetés.
2012. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

3: biztosan más alkat vagy, mint én. Én nem vagyok vékony, de 3-4 hét után 4 dudorba rendeződik a gyomromon lévő husi.:)

Hosszú derekam van, rövid lábam, a fizika törvényeivel ellenkezik, hogy úgy üljek fel, hogy a lábam nyújtva a földön maradjon, mert a felsőtestem súlya felbillent. Mégis megcsináltam.:)

Meg hajlékony se vagyok, az is erőfeszítés, hogy nyújtott derékkal üljek. Szóval a tréning alatt szüntelenül nagyon melózik a hasizmom.

2012. szept. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4: nem kell hozzá zsírégetés, mert az izom maga köré rendezi a meglévő zsírt, és attól már kockamintázatú lesz a has.
2012. szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok mindenttől függ
2012. szept. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6: Azért ahhoz igencsak alacsony zsírmennyiség kell.
2012. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

ma 6.19, az izom maga köré rendezi a zsírt??? hát bakker ennél nagyon baromságot életemben nem olvastam. Az ne ossza már itt az észt akinek fogalma nincs a biológiáról!!

Szerinted átrendeződik a zsírszövet az izom mozgatásától?? Hát ne írj már ekkora ökörséget. eszem megáll!

Itt van pár cikk, lehet olvasgatni:

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 poiu ***** válasza:
Alacsony testzsírszázalék + erősítés. A 4 x 100 nem jó, helyette 3 x 10-15 súllyal a mellkasodon.
2012. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

173cm és 72kg?

Én 172cm és 62kg vagyok.A baromi alacsony tzs.-m miatt van kokcahasam. Ha nem vagy szín izom, akkor még sokat kell leadnod a kockák érdekében.

2012. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!