Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3hónap alatt lehet kocka hasam?

3hónap alatt lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés

Fogadtam az egyik barátommal hogy 3 hónap alatt lesz kocka hasam! Ez ügyben beszéltem egy 7éves karatéssal és mondtah ogy lehet kocka hasam ezért lenni-e kell egy kis hurkámnak amire megy a kokca (vagy valami)! Aztán csináljak kétnaponta (azért kéntanponta mert izomlázra ne mlehet rendesen gyúrni) 4x100 felülés és 4x100 hasprést! aztnán egy kis futás!

Adataim:

kor:14

súly:72

magasság:173



2012. szept. 16. 01:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"De nem kéne azért téves (vagy nem álltalános) irfomációkat közölnöd, azért, hogy magadat fényezd. "


Értem, hogy szerinted kötelességem lenne tudni, hogy a 7 mrd. másik embernek mi van a hasán, AHHOZ, hogy elmondjam, mit tapasztaltam az enyémen, de ez teljesen offtopic, és felszólítalak, fejezd be a személyeskedést, parancsolgatást, hogy mit mondhatok és milyen feltétellel!

2012. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

19: "Én meg megteszem kislány,"


Nagymamakorban vagyok már, nem vagyok kislány.:)

2012. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 *Glissade* ***** válasza:

Montez, emlékezz vissza, hogy én is elég sokáig próbáltalak meggyőzni arról, hogy miért is jó a tánc fizikai szempontból:)

(Nyilván, nem lehet a két mozgást össze hasonlítani, mert más a cél)

Mégis én mentem el végül egy konditerembe "kipróbálni", hogy milyen, és nem te táncolni:D

Pedig nekem legalább hiteles tapasztalataim voltak...

2012. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"azért, hogy magadat fényezd."


EZÉRT kérdeztem, hány éves vagy.

Azok nem felnőtt gondolatok -de szerintem nekem gyerekkoromban se volt ilyen - , hogy valakinek az a motivációja, hogy magát fényezze. Meg se fordulna a fejemben ilyen. Neked hogyhogy igen?

A másik oka a kérdéseknek, amiért leértékelően beszéltél velem, rólam, és az észbeli képességeimet gúnyoltad. Igencsak érdekel ezek után, hogy milyen szellemi fölényed van hozzám képest, hogy lehetnék-e kor szerint a nagymamád, esetleg én vagyok-e az osztályfőnököd?

És miért tagadod meg, hogy leellenőrizhessem, hogy igazat beszélsz-e? Felajánlottam egy találkozást. Akár Gábor óráján.

A másik kis lurkónak meg: mégis honnan tudnám, hogy a jazztánctól mi lesz a hasamon, ha nem táncoltam volna én is éveket? A másik hölgyről mennyivel tudsz többet, mint rólam? Mind a kettőnkről csak annyit tudsz, amit itt írunk.

Mentek a kérdések priviben is. A saját nevem alatt.

2012. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 *Glissade* ***** válasza:
Montez nem kis lurkó, és még csak nem is hölgy!
2012. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Most már tudod a nevem, keress meg a táncélet szereplőinek ismerősei közt a WIW-en! Végeztem.
2012. szept. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kislány, lehet hisztizni, de ettől még nem lesz igazad.:)

Tudod mi történt veled? Annyi, hogy pont attól a táncmennyiségtől ment le a testzsírod akkora értékre, hogy már látszódott a hasizmod, mivel nem lehetett sok zsír rajta. De nem a zsír rendeződött kockákba, ahogy írtad. Kérdezd meg a tanárodat is, szerintem ő sem fog ezzel a zsír rendeződési elméleteddel egyetérteni. Feltételezem, hogy nálad nem kevéssel okosabb ember Bakó Gábor.:)

2012. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 *Glissade* ***** válasza:

"Az érdekel, honnét az a szellemi fölényed, amit az orrom alá dörgölsz, és honnét az a gátlástalan verbális agresszió, amit ellenem bevetettél."


Kedves Jazztáncos:)


Azért itt válaszolok rá, mert semmi kedvem priviben foglalkozni veled:)


1. Aki agresszívan viselkedik az egyedűl TE vagy. Te beszélsz baromságokat, te vagy előitéletes, és te oktatsz ki minket.

Hiába is próbálod meg tudni, hogy ki vagyok... sajnálom de nem fogom elárúlni:)

Biztosan sokkal jobb, tehetségesebb, okosabb táncos lehetsz mint én, akkor miért is foglalkoznál olyan kis emberekkel mint én vagyok?:)


Akkor is így szoktál hisztizni, amikor túl kemény az óra, vagy olyan mozdulatot kell meg csinálnod, ami épp nem annyira megy?:)

Esetleg nem minden történik, úgy ahogyan te akarod?:)


Hisztivel, nem huzod sokáig semmilyen tánciskolában, vagy társulatnál:)

2012. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kocka hasa van,csak van akinek a zsir eltakarja.Diéta nélkül nem fog menni szerintem.
2012. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!