Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3hónap alatt lehet kocka hasam?

3hónap alatt lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés

Fogadtam az egyik barátommal hogy 3 hónap alatt lesz kocka hasam! Ez ügyben beszéltem egy 7éves karatéssal és mondtah ogy lehet kocka hasam ezért lenni-e kell egy kis hurkámnak amire megy a kokca (vagy valami)! Aztán csináljak kétnaponta (azért kéntanponta mert izomlázra ne mlehet rendesen gyúrni) 4x100 felülés és 4x100 hasprést! aztnán egy kis futás!

Adataim:

kor:14

súly:72

magasság:173



2012. szept. 16. 01:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Most lemértem magam és 181cm vagyok!
2012. szept. 16. 11:37
 12/29 *Glissade* ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem meg inkább menj vissza barbizni!

A tested nem egy játék szer, és nem vagy azon a szinten, hogy bármiben is fogadnod kéne! Fogadni azok szoktak, akik már rengetek tapasztalattal rendelkeznek, az adott sportágban! Lehet próbálkozni... de ha még azzal sem vagy tisztában, hogy a felüléstől nem lesz kocka hasad, akkor tényleg jobb lenne, ha még a biosz könyvet olvadnád egy ideig.


Szóval, én azt ajánlom gyorsan felejtsd el, és menj vissza inkább barbie-zni!

2012. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 *Glissade* ***** válasza:

Kedves Bakó Gábor fan Jazztáncos!


Tényleg nagyon vágod a dolgokat:DD

A zsír kockákba rendeződik a hason, és attól lesz kocka mintázata?:DD

Tudom, hogy te írtad:DDD


Azt ajánlom kérdezd meg a táncoktatódat erről az elméletről, és nézd meg mit fog reagálni:D

Nem való neked a tánc, és semmilyen mozgás, ennyi ésszel, amennyi neked van!

Ajánlom olvass egy kis elméletet...

2012. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"ma 6.19, az izom maga köré rendezi a zsírt??? hát bakker ennél nagyon baromságot életemben nem olvastam. Az ne ossza már itt az észt akinek fogalma nincs a biológiáról!!

Szerinted átrendeződik a zsírszövet az izom mozgatásától?? Hát ne írj már ekkora ökörséget. eszem megáll! "


Szia!

Én a tapasztalatomat írtam le.

Nem fogyok, nem szálkásodom, nem vagyok vékony, nem megy le a zsír a hasamról, csak 4 dudorrá rendeződik a gyomromon, mindenki megjegyzi, hogy kockás. Életem során többször megtörtént, mindig a Gábor edzésétől. Ennyiről tudok beszámolni.

A biológiai hátterét nem tudom.

A szememmel ezt látom én is, és a környezetem is.

Amilyen érzékletesen csak meg tudtam fogalmazni, úgy írtam le.

Amennyiben mással nem ez történik: nem tudom a magyarázatát. Az enyémnek sem tudom a magyarázatát, de ez történik. Kéretik nem kétségbevonni.

2012. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Ajánlom olvass egy kis elméletet... "


Ajánlom, nézd meg a hasam!

2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
"A legsúlyosabb hiba, ha a tények megismerése előtt kezdünk el elméleteket gyártani. Biztos, hogy a tényeket kezdjük majd el hozzáigazítani az elmélethez, pedig éppen fordítva kellene eljárni. "
2012. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Nem való neked a tánc, és semmilyen mozgás, ennyi ésszel, amennyi neked van! "


Ne haragudj, megmondanád, hány éves vagy, hány éve táncolsz, és Gábornál mennyit táncoltál ebből, milyen diplomáid vannak és mi most a hivatásod?

2012. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam semmilyen edzéselméletet, nem értek hozzá. Azt állítom, hogy ezen az edzésen nekem kockás lesz a hasam 3-4 hét alatt LÁTHATÓAN. És aki kockás hasat akar, annak érdemes ugyanezt megpróbálni.

Ennyi.


Ha rám így hat, másra is hathat így. Azt elhiszem, hogy van itt EGY lány, akinek nem lett ugyanezen az edzésen szintén kockás a hasa (bár a csoporttársaim többségének az ), de megnyilvánulásaiból ítélve 2 hétig sem bírja ki abban a légkörben, úgyhogy inkább vonom kétségbe az állítását, miszerint ő évekig látogatta az említett edzést.

Ha akar, fussunk össze, ismernünk kell egymást arcról.

Ahhoz meg senkinek semmi joga, hogy rágalmazzon, szidalmazzon.

Én senkit nem szidalmaztam, értékeltem le itt, úgyhogy joggal VÁROM el, hogy SENKI MÁS SE tegye!

2012. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 *Glissade* ***** válasza:

"Ne haragudj, megmondanád, hány éves vagy, hány éve táncolsz...?"


Attól te mivel leszel több, jobb hitelesebb, ha ezt én elárulom neked?

Talán szépíteni fog a te véleményeden?

Magaddal törödj ne másokkal...

2012. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 *Glissade* ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy én elhiszem neked, hogy kocka hasad lett... Örülj annak, hogy neked ilyen a genetikád van!

De nem kéne azért téves (vagy nem álltalános) irfomációkat közölnöd, azért, hogy magadat fényezd.

Elhiszem, hogy jó szándékkal tetted... de nézz csak rá magára a kérdésre, vagy kamu, vagy szintén valami észkombány írhatta ki.

2012. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!