Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ma berúgok mennyit vesz...

Ha ma berúgok mennyit vesz vissza a fejlődésben?

Figyelt kérdés
megyek egy buliba komolyan veszem mellette a kondit,de már komolyan sehova ne járok emiatt..tudom választottam nekem a konidzás kell ez az életmód de ma lesz egy buli régi haverokal találkozunk és ha berúgnék ma akkor mondjuk egy holnapi edzéssel vissza tudom hozni magam a mai szintemre?:D
2012. szept. 21. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9:

Te még komolyan nem láttál élsportolót részegen? Nyilván ők nem gyakran tehetik meg, de pl. évente egy az nem számít, főleg ha olyan időpontban történik, amikor nem igazán hátráltatja az edzést.

2012. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem értem aki haladó szintű testépítő annál jobban látszik?
2012. szept. 22. 10:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb izomtömegből többet tudsz veszíteni, látványosabb is a dolog. Egy versenyzőnél számít egy kis összeesés is, mivel sokszor pár centin vagy pici vizesedésen múlik a helyezés. Egy hobbi-testépítőnél pedig max egy pár napig-hétig nem lesz meg a méret a ruha alatt. És akkor mi van? Semmi. Nem látja senki és nem is érdekel senkit.:)
2012. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de engem érdekel,fel tudnám kötni magam ha látom hogy rosszabb a forma:)
2012. szept. 22. 12:30
 15/17 anonim válasza:
Ha nem profi vagy, akkor kár ezen aggódni. Csilliószor volt már nálam is h berugtam, nem is kicsit, és semmi változás nem volt az ég világon. Kár is ezen gondolkozni. Véleményem szerint.
2012. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ja nálam sem mondjuk pedig pár liter whisky elfogyot,de nemsokára is megyek helyretenni magam:)
2012. szept. 22. 13:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 10es. Nagyon izmosnak lenni, kicsit abnormális dolog a szervezetednek, és a hibák sokkal jobban megbosszúlják magukat ha izmosabb vagy. Óriási stressz a szervezetnek egy berúgás. A tested ki kell, hogy tisztítsa magát aztán regenerálódni, és később visszatöltődni, de nem úgy, mint egy edzés után, hanem mint egy betegség után. Az alkohol méreg!
2012. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!