Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ma berúgok mennyit vesz...

Ha ma berúgok mennyit vesz vissza a fejlődésben?

Figyelt kérdés
megyek egy buliba komolyan veszem mellette a kondit,de már komolyan sehova ne járok emiatt..tudom választottam nekem a konidzás kell ez az életmód de ma lesz egy buli régi haverokal találkozunk és ha berúgnék ma akkor mondjuk egy holnapi edzéssel vissza tudom hozni magam a mai szintemre?:D
2012. szept. 21. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha csak keveset innál? Ja hogy ahhoz akaraterő kell hogy megálld. Én meg azt hittem a sporttal az is jön.
2012. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy hányásig
2012. szept. 21. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ma berúgsz, akkor holnap nem sok értelme lesz edzeni másnaposan. Mértékkel nyomjad a piát.:)
2012. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok másnapos,illetve nem voltam soha
2012. szept. 21. 17:31
 5/17 A kérdező kommentje:
de izmot konkrétan lebontja?ha zsírt bont az se lenne baj...:D
2012. szept. 21. 17:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy berúgás nem számít semmit.
2012. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Zsírt nem bont hiszen nem kevés kalória van az alkoholban és amíg azt nem bontja le a szervezet, addig nincs zsírégetés.:)

Nem vesztesz sok izmot sem, nem ezen az egy alkalmon fog múlni a testépítő karriered, de attól még nem lenne helyes ha biztatnánk, ugye érted? :)

2012. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdést magadnak:

Élsportoló vagy vagy élsportolónak készülsz?


Ha a válaszod határozott nem, akkor nehogy már ez az egy éjszaka számítson. Csűrjél be, ha ahhoz van kedve, jó mulatást!

2012. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Egy berúgás nem számít semmit."


Attól függ. Aki élsportoló vagy az akar lenni annál igenis számít. Ha a sport csak hobbi akkor belefér. Mindenki maga dönt.

2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit iszol, hogy kicsit ellazulj akkor a mait, meg a holnapit elfelejtheted, ha pedig hányűsig, akkor az egész hetit elfelejtheted. Ez egy erőssen haladó szintű testépítőnél van így, egyébként kevésbé drasztikus a helyzet.
2012. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!